reklama

Pisaki Carioca Baby 12 kolorów, od 2. roku życia

Nasza ocena: 

Pisaki Carioca Baby 12 kolorów są stworzone z myślą o najmłodszych, przeznaczone dla dzieci od 2 lat.
Duża, zaokrąglona końcówka zapewnia maksimum bezpieczeństwa użytkowania i umożliwia łatwe wypełnienie dużych powierzchni. Jest wyposażona w blokadę, więc nie ma możliwości wciśnięcia jej do środka.

Zdobiony obrazkami pisak w rozmiarze Jumbo jest łatwy do uchwycenia dla małej rączki.
Bezpieczną owalną końcówkę trudno ugryźć lub zniszczyć przez uderzenia. Jest też wyposażona w blokadę – nie ma możliwości wciśnięcia jej do środka. Tusz jest łatwy do spłukania ze skóry lub tkaniny za pomocą samej wody. Zgodne z wymaganiami UE.

Recenzje testerów

Recenzja Magdalena o Pisaki Carioca Baby 12 kolorów, od 2. roku życia

Magdalena

Pisaki Carioca Baby skradły nasze serca. Pierwszy raz miałam do czynienia z tak pięknymi pisakami, których kolory są tak żywe i mocne. Córka była przeszczęśliwa mogąc testować te pisaki, które są bardzo solidne i wytrzymałe.

Tak jak zapewnia producent, nawet przy mocnym uderzaniu, gdy córka malowała deszcz, pisaki nie wtykały się do środka. Za co ogromny plus! Pisaki Carioca są łatwe w zmywaniu, więc nie miałyśmy problemu, gdy córka pomalowała buzie, obyło się też bez alergii. Pisaki fajnie się trzyma i nawet mała rączka, nie miała problemu z rysowaniem.

Najbardziej podobało się nam, że po tygodniu użytkowania, pisaki są jak nowe, tak jak w dzień kiedy je otrzymaliśmy. Inne flamastry po tygodniu, często lądowały już w śmietniku, lecz Carioca to naprawdę dobry produkt! Na pewno z wielką chęcią obejrzymy inne produkty producenta i kupimy, bo jeśli są tak solidne jak te pisaki, to warto!

Recenzja Monika o Pisaki Carioca Baby 12 kolorów, od 2. roku życia

Monika

Od razu po rozpakowaniu mazaki bardzo spodobały się małej testerce. Piękne kolory, szybko zmywalne. Łatwe w użycia dla małych raczek- duży plus to gruby wkład każdego z mazaków.

Kolejnym plusem jest to iż mazaki nie przebijają kartek intensywnością swoich kolorów. Jedyny mankament, który zdążyłam zauważyć to mały problem z otwieraniem i zamykaniem mazaków.

Testerka intensywnie przetestowała produkt na różnych teksturach i z pewnością dały rade. Grubość mazaków również jest dużym plusem dla dziecięcych rączek. Każdy wiek jest odpowiedni do przetestowania takich gadżetów.

Recenzja Mirella o Pisaki Carioca Baby 12 kolorów, od 2. roku życia

Mirella

Testy pisaków przeszły pomyślnie. Moje dziecko świetnie się bawiło, a mnie jako mamie sprawiało to uśmiech na twarzy.

Bardzo szybko się zainteresowała pisakami, dlatego duży plus za oprawę wizualną. Wielka, zaokrąglona końcówka gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.

12 żywych kolorów, dzięki którym kreatywnie można wydobyć ciekawy w palety kolorów obrazek. Mojemu maluchowi nie udało się wcisnąć wkładu do środka, dlatego jestem pod wrażeniem dopracowania produktu.Bez problemu zmywa się ze skóry za pomocą wody. Z całego serca polecamy! Z małą pomocą mamy powstało kilka obrazów.

Recenzja Agnieszka o Pisaki Carioca Baby 12 kolorów, od 2. roku życia

Agnieszka

Pisaki super! Zaokrąglona gruba końcówka świetnie sprawdziła się u dziecka 2l+. Wszystkie standardowe mazaki poniszczył stukając mocno w stolik. Wygodny dla małych rączek rozmiar i grubość mazaka. Kolory i ich różnorodność- zdecydowanie wystarczająca, aby stworzyć małe dzieło sztuki.

Od strony rodzica- genialna łatwość usuwania plam. Zostawiłam syna samego z mazakami dosłownie na chwilę- w tym czasie namalował na panelach krokodyla i pomazał na szaro nowiutką kapę na łóżko, wystarczyło przetrzeć chusteczkami nawilżanymi dla dzieci - kapa czyściutka, nawet nie musiałam całej prać, panele bez śladu gada.

Na zdjęciu syn był trochę przeziębiony stąd niezbyt wesoły, ale kilka wcześniejszych naszych dzieł powstało w mega super atmosferze. Dziękujemy za super zabawę.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: