reklama

Kredki Carioca Baby 3w1 10 kolorów, od 1. roku życia

Nasza ocena: 

Kredki Carioca Baby to wyjątkowo grube okrągłe kredki przeznaczone dla małych dzieci, już od 1. roku życia. 3 w 1:

Zawierają supermiękki i wydajny grafit w wyrazistych kolorach, który bez naciskania zostawi ładne ślady na kartce. Kredki Carioca Baby 3w1 10 kolorów, od 1. roku życia. Średnica grafitu to aż 10 mm, a do zestawu dołączona jest odpowiednio szeroka temperówka.
Zgodne z wymaganiami UE.

Recenzje testerów

Recenzja Aleksandra o Kredki Carioca Baby 3w1 10 kolorów, od 1. roku życia

Aleksandra

Pierwsze MAMA już za nami! Te kredki to niesamowite okrycie, są miękkie, moja Zuzia miała ogromną przyjemność z rysowania nimi!

To niesamowite połączenie wszystkiego czego potrzebowałyśmy! Widać że sprawiało jej to ogromną frajdę, kredki są łatwe w trzymaniu i lekko się nimi rysuje, pierwszy rysunek już wisi na lodówce (z której kredki też pięknie schodzą, bo Zuzia i tam rysowała. Polecam je każdej mamie, która ma dziecko w wieku 2-3 lat! Mama Ola i córcia Zuzia! POLECAMY Z CAŁEGO SERDUSZKA

Recenzja Magdalena o Kredki Carioca Baby 3w1 10 kolorów, od 1. roku życia

Magdalena

Kredki są wspaniałym produktem, przystosowanym już dla rocznego dziecka. Jestem zadowolona z kształtu oraz wykonania kredek. Kolory są wyraziste i łatwe do uzyskania, dzięki czemu dziecko z chęcią eksperymentuje z ich użyciem.

Ważną cechą jest także łatwość ścierania produktu z małych rączek. Kształt kredek ułatwia dziecku ich trzymanie oraz sprawne posługiwanie się nimi. Możliwość stosowania ich jak pasteli zapewnia efekt zaskoczenia. Mnogość kolorów zapewnia zabawę na długie godziny. Strzałem w 10 jest dołączona do zestawu temperówka. Polecam!

Recenzja Beata o Kredki Carioca Baby 3w1 10 kolorów, od 1. roku życia

Beata

Bardzo ucieszyłam się z możliwości testowania kredek- bardzo lubię rysować, w przeszłości była to moja pasja. Mam nadzieję, że uda mi się chociaż po części zarazić nią synka.

Kredki opakowane są w kartonik i plastikową tackę. W skład zestawu wchodzi 10 kredek i dostosowana do nich strugaczka. Dostosowana- gdyż kredki są bardzo grube i nie sposób naostrzyć je standardową strugaczką.

Kredki są piękne. Okrągłe, drewniane, grube, a każda z nich ozdobiona jest wzorkami i napisem w kolorze rysika. Zachwycił mnie ich zapach- pięknie pachną naturalnym drewnem. Nie mają żadnych zadziorków ani ostrych krawędzi, są w pełni bezpieczne dla małych rączek.

Synek bardzo chętnie po nie sięgnął i wygodnie trzymał w swoich nieporadnych rączkach. Rysują lekko, pozostawiając za sobą ładne kolory. Są to kredki 3w1- służą do rysowania, kolorowania i jako akwarela (sprawdziłam, rzeczywiście pięknie rozpływają się po użyciu wody!). Myślę, że sama nie raz podkradnę je synkowi, gdy już zaśnie.

Recenzja Patrycja o Kredki Carioca Baby 3w1 10 kolorów, od 1. roku życia

Patrycja

Kredki są wykonane bardzo dobrze. Przemyślana jest wielkość kredek, nie wypadają rocznej córce z ręki, łatwo było jej je podnosić. Dzięki miękkiemu grafitowi nie miała trudności, żeby coś narysować.

Potem z wielkim zdziwieniem oglądała swoje arcydzieła na kartce. Dzięki bardzo nasyconym kolorom dziecko jest ciekawe kolejnych kształtów które wychodzą po narysowaniu. Rzeczywiście wielką łatwością jest zmywanie ich z podłogi i buzi. W czasie testowania kredek córka bardzo gorączkowała, była na antybiotyku.

Wiadomo, że dziecko chore jest bardzo marudne nie ma na nic ochoty i nigdy bym nie wpadła, że dając jej kredki i kartkę ją uspokoję,  w ten sposób nie było płaczu, ani jęków i bawiła się nimi wyjątkowo długo jak na jej stan. Starszy syn też kilka razy dołączył do zabawy.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: