reklama

Samochody Action Series od Dickie Toys

Nasza ocena: 

Ambulans S.O.S. Dickie Toys
Samochody z serii Action Series to kolekcja autek, którą chętnie bawią się zarówno chłopcy, jak i ziewczynki, nie mówiąc o tatusiach.Wszystkie samochody są wykonane z ogromną dbałością o szczegóły. Mają nowoczesny wygląd i zapewniają  mnóstwo świetnej zabawy zarówno małym, jak również trochę starszym użytkownikom.

Ambulans Action Series - karetka ze światłem i dźwiękiem, otwierane drzwi, rozkładane nosze. Elementy są zasilane bateriami: 1,5V R14/R41 (baterie w zestawie) 

Straż Fire Fighter Action Series Dickie Toys
Samochody z serii Action Series to kolekcja autek, którą chętnie bawią się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, nie mówiąc o tatusiach. Wszystkie samochody są wykonane z ogromną dbałością o szczegóły.

Straż Fire Fighter Action Series - auto bez napędu, światło i dźwięk, z funkcją pompki wodnej, otwierany boczny panel, funkcja Try Me, 2x 1.5 R6 (baterie w zestawie), 36 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Małgorzata o Samochody Action Series od Dickie Toys

Małgorzata

Zabawka, którą dostaliśmy to „Ambulans”. Wykonana jest bardzo porządnie, dzięki czemu na długo będzie służyć naszemu maluchowi, szybko się nie zepsuje.

Super sprawą są przyciski, po naciśnięciu których zabawka wydaje różne dźwięki i sprawia, że świecą się na niej światełka – to zazwyczaj wywołuje wielką radość u dzieci i tym razem nie było inaczej.

Myślę, że robiąc kolejne zakupy, na pewno wybiorę zabawkę tej firmy – w pełni spełniła moje oczekiwania.
Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Dawid o Samochody Action Series od Dickie Toys

Dawid

Ambulans S.O.S. Dickie Toys to duża solidna karetka z otwieranymi tylnymi drzwiami z której wysuwa się od razu rampa, po której zjeżdża łóżko na otwieranych nogach na kółkach. Bardzo fajnie jakby był jeszcze w zestawie pacjent i ratownik medyczny.

Z boku auta jest otwierana półka, w której są lekarstwa i potrzebne rzeczy ale niestety nie idzie ich wyciągnąć a szkoda. Ambulans posiada też dwa przyciski dźwiękowe jeden to sygnał karetki a drugi to dźwięk silnika.
Szkoda że kabina pasażerska nie jest otwierana w której mogliby siedzieć ratownicy.

Zabawa takim autkiem przyniosła synkowi dużo radości, wziął sobie ludziki z innej zabawki i świetnie się nimi bawił w tym ambulansie.
Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Marcin o Samochody Action Series od Dickie Toys

Marcin

Zabawka jest naprawdę godna uwagi. Samochód jest duży, zawiera wiele realistycznych elementów, uczy i bawi. Wygląd zewnętrzny bardzo mi się podoba choć czuję niedosyt, że ciężko jest zajrzeć do środka.

Najsłabszym elementem są tylne drzwi które były lekko krzywe i nie chciały się domykać. Obawiałem się, że próbując je naprostować pękną mi w rękach ale robiąc to delikatnie udało mi się zrobić tak że syn samodzielnie może je zamykać. Największym plusem są światełka i dźwięki. Dziecko jest zadowolone a i rodzic nie narzeka, bo syrena jest cicha w porównaniu do innych grających zabawek.

Jestem bardzo zadowolony z zabawki i myślę, że w niedługim czasie zakupimy kolejny pojazd z tej serii.
Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Aleksandra o Samochody Action Series od Dickie Toys

Aleksandra

Straż Fire Fighter Action Series Dickie Toy
Synek był zachwycony wozem strażackim Fire Fighter Action Series Dickie Toys. Gdy włączał różnorodne dźwięki syreny, odpalał sygnały świetlne, otwierał dodatkowy schowek i wysuwał drabinę, zachwytom nie było końca.

Ale największą furorę zrobił pojemniczek, ukryty w podwoziu wozu. Po napełnieniu go wodą, z psikawki zamontowanej na drabinie tryskała woda, sprawiając, że synek poczuł się jak prawdziwy strażak, gaszący pożar.
Ja również jestem zadowolona z testowanej zabawki.

Jest trwała, solidnie wykonana, widać, że posłuży przez długi czas, bez ryzyka, że odpadnie koło lub ułamie się drabina. Wiadomo przecież, że prawdziwy strażak, ćwicząc swoje umiejętności, napotka na swej drodze niejedną przeszkodę, np. ścianę, czy inne pojazdy.
Jestem pewna, że wóz strażacki od Dickie Toys da radę.
Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Iwona o Samochody Action Series od Dickie Toys

Iwona

Straż Fire Fighter Action Series Dickie Toys
Testowaliśmy Straż Fire Fighter Action Series Dickie Toys. Wóz strażacki bardzo przypadł do gustu moim dzieciom. Jest bardzo solidnie wykonany - gdy upadł synkowi na podłogę nic się kompletnie z nim nie stało, nawet małej ryski.
Jest bardzo estetycznie wykonany, jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.
Zabawa autkiem sprawia dziecku wiele radości i rozwija jego wyobraźnię i zainteresowanie.
Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Łukasz o Samochody Action Series od Dickie Toys

Łukasz

Zabawka sprawia wrażenie solidnej (chociaż plastikowe koła nie przypadły mi do gustu, mogły by być gumowe). Posiada funkcje interaktywne (po naciśnięciu guzika słychać syrenę albo odgłos odpalanego auta) aczkolwiek wydaje mi się, że mogło by być parę opcji więcej.

Auto posiada tylko jeden otwierany schowek na narzędzia strażackie a z drugiej strony auta niestety jest tylko imitacja.
Niewątpliwym jak i największym atutem auta (sprawiającym najwięcej radości moim dzieciom) jest rozsuwana drabina z działającym działkiem wodnym. Podoba mi się też to, że auto nie ma zbyt dużego zbiorniczka na wodę (łatwo można kontrolować zabawę w chlapanie), ale minusem jest to, że jeżeli auto z pełnym zbiorniczkiem wody się przewróci to woda z niego zacznie się wylewać.
Szybki i łatwy dostęp do zbiornika na wodę, aczkolwiek brakuje uszczelki zapobiegającej wylewaniu się wody.
Wiek dziecka: 4l +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: