reklama

Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Nasza ocena: 

Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO® pozwala zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Przedszkolakom spodoba się zabawa w opiekowanie się kucykami w stajni: czesanie ich szczotką i karmienie ich sianem z paśnika. Stajnię łatwo zbudować i przebudowywać, co pozwala na niezliczone godziny zabawy w odgrywanie ról dla młodych miłośników koni.

A co na jej temat sądzą dzieci i ich rodzice?

Recenzje testerów

Recenzja Sandra, mama Fabiana o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Sandra, mama Fabiana

Testowana zabawka jest bardzo ładna, bardzo interesuje dziecko. Syn chętnie bawił się kucykami jak i składaniem klocków.

Całość super zapakowana, estetycznie i fajne opakowanie, które zwraca uwagę dziecka, więc synowi zestaw klocków odrazu przypadł do gustu, szczególnie właśnie zabawa w stajnię z kucykami. Jak dla mnie fajna zabawka, zwraca uwagę dziecka i mama może zająć się innymi rzeczami, kiedy syn tak ładnie się bawi.

Recenzja Kamila, mama Dawida o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Kamila, mama Dawida

Do testowania podeszliśmy z entuzjazmem i ekscytacją. Lego Duplo zachwyciło nas od pierwszej chwili.

Klocki są świetnie wykonane, budowanie nie sprawia problemów dwulatkowi. Świetnie leżą w malutkiej dłoni dziecka, dodatkowym plusem jest łatwość łączenia elementów i różnorodność zestawu.

Znakomicie pobudza kreatywność, można nauczyć dziecko, jak powinno się obchodzić że zwierzętami i jak wygląda praca przy nich. Całość zestawu jest niesamowitej jakości, kolorowe klocki aż zachęcają do zabawy.

Recenzja Monika, mama Hani i Jasia o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Monika, mama Hani i Jasia

Bardzo ładny i ciekawy zestaw. Bawi się nim prawie czteroletnia córeczka, który uwielbia zwierzęta. Figurki wykorzystuje nawet do innych zabaw. Lego jest ponadczasowe i nie traci na jakości. Polecam, ponieważ jest to fajny i duży zestaw.

Recenzja Barbara, mama Amelii o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Barbara, mama Amelii

Klocki Lego Duplo stajnia z kucykami to najlepsze klocki jakie do tej pory miała moja córka. Ona nawet chce z nimi spać. Tworzy, buduje oraz bawi się nimi całymi dniami. Klocki są bardzo dobrze wykonane, są bezpieczne w użytkowaniu nawet przez roczne dziecko.

Ponadto kolorystyka i figury zachęcają do zabawy. Moja córka tworzy z tych klocków różne budowle, opowiada o tym jak opiekuje się zwierzątkami, a dzięki temu rozwija się jej myślenie logiczne.

Klocki Lego Duplo są idealnym prezentem i każdemu dziecku sprawią radość. Szczególnie akcesoria w tym zestawie pozwalają na dbanie o zwierzęta i opiekowanie się kucykami w stajni: czesanie ich szczotką, karmienie sianem z paśnika i pojenie wodą z wiaderka. Dziękuję za możliwość testowania tego zestawu, który sprawił mnóstwo radości mojej córce.

Recenzja Izabela, mama Szymona o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Izabela, mama Szymona

Klocki Lego Duplo są idealne dla młodszych dzieci. Dzięki dużym elementom są bezpieczne i dziecko z łatwością może samo łączyć elementy. Synek od razu z radością zaczął łączyć klocki i budować przeróżne konstrukcje.

Klocki dają możliwość konstruowania różnych budowli, a dzięki wielu dodatkowym akcesoriom zabawa może przybierać różne scenariusze. Klocki Stajnia są kompatybilne z innymi zestawami.

Syn dzięki temu ma wiele radość i frajdy. Gdy bawi się klockami jego wyobraźnia nie ma granic, a dodatkowo ćwiczy zdolności manualne i koncentrację. Zestaw Stajnia ma dużo elementów, dzięki temu dziecku szybko się nie znudzi. Syn jest zachwycony klockami.

Recenzja Sylwia, mama Nadii i Wiktorii o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Sylwia, mama Nadii i Wiktorii

Zestaw Stajnia z kucykami zawiera klocki o różnych kształtach i kolorach, przez co zabawa nimi staję się ciekawsza. Dziecko ma duże pole do popisu, może zbudować takie konstrukcje jakie są w instrukcji lub tworzyć całkiem inne scenki. Bez problemu możemy je łączyć z innymi zestawami.

Moja córka należy do tych dzieci, które są bardzo niecierpliwe. Przy układaniu tego zestawu problem na pewno jest mniejszy. Poszczególne elementy z dużą łatwością łączą się ze sobą, są odpowiednio wyprofilowane. Dodatkowo uczą dziecko myślenia przestrzennego poprzez układanie trwałych budowli. Na pewno są też bardzo trwałe, więc inwestycja w nie na pewno się opłaci.

Podczas zabawy tego zestawu moja dwulatka ćwiczy swoje ręce i palce. Poprzez układanie, wkładanie czy nakładanie na siebie różnych kształtów rozwija się koordynacja wzrokowo- ruchowa. Zestaw Stajnia z kucykami daje dużo wolnego wyboru, co wpływa korzystnie na rozwój malucha.

Należy dodać, że ten zestaw uczy również w jaki sposób można opiekować się zwierzątkami. Dołączone do zestawu konie można czesać szczotką, karmić sianem lub jabłkami czy poić wodą z wiaderka. Moja córka jest małą miłośniczką zwierząt i jest bardzo zadowolona z zabawy tymi klockami.

Zestaw posiada wiele akcesoriów pomagających w opiece nad końmi takie jak: podkowy, widły, szuflę, koryto, latarnię. Razem odgrywamy różne scenki a zabawa nimi nigdy się nie nudzi. Jestem bardzo zadowolona i każdemu mogę polecić zestaw Stajnia z kucykami.

Recenzja Paulina o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Paulina

Zabawka jest lepsza niż nam się wydawało. Przetestowały ją moje dzieci i ich kuzynostwo, w sumie 5 dzieci i żadne z nich nie mogło się od niej oderwać.

Bardzo kreatywna, rozbudza wyobraźnię, każde dziecko w inny sposób układało klocki. Sam produkt bardzo solidny, jednak lego to firma, do której nie można się przyczepić. Od teraz lego Duplo stanie się w mojej rodzinie pierwszorzędną zabawką dla dzieci na Mikołaja czy urodziny.

Co najlepsze zawsze po jednym dniu zabawki nudziły się moim dzieciom, a tym razem bawią się codziennie wymyślając coraz to nowsze komplikacje budowli. Zabawka łatwa w utrzymaniu czystości. Choćbym chciała to nie mam się do czego przyczepić. Daję mocne 5/5.

Recenzja Iwona, mama Martyny o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Iwona, mama Martyny

To nasze pierwsze klocki z Lego i jestem z nich bardzo zadowolona. Klocki są bardzo różnorodne i można z nich zbudować wiele ciekawych scenek. Mają ładne kolory i są bardzo dobrej jakości.

Dzięki nim można odgrywać scenki, opiekować się kucykami. Córka udaje, że karmi kucyki sianem, daje im do picia wodę, czesze je i sprząta stajnię. To na prawdę świetna zabawa i nauka w jednym, nie tylko dla najmłodszych. Jedynym minusem jest ilość klocków. Mogłoby ich być trochę więcej, by tworzyć bardziej rozbudowane budowle.

Recenzja Agnieszka, mama Antoniny o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Agnieszka, mama Antoniny

Klocki Lego Duplo stajnia z kucykami to świetna zabawa dla dziecka w każdym wieku. Klocki są duże i kolorowe. Wyprodukowane są z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Grafika na klockach jest wytrzymała i posiada żywe kolory. Zabawka jest bardzo interaktywna. Pozwala na odtwarzanie wielu ciekawych i rozbudowanych scenek. Moja córka uwielbia te klocki. Jakość jest ponad przeciętna. Warte są każdej ceny. To doskonały prezent na wiele okazji.

Recenzja Aleksandra, mama Amelii o Zestaw Stajnia z kucykami LEGO® DUPLO®

Aleksandra, mama Amelii

Testowałyśmy klocki Lego Duplo Stajnia z kucykami, są to klocki przeznaczone dla dzieci 2-5 lat i to się sprawdza. Klocki idealnie nadają się na prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.

Dziecko poprzez zabawę rozwija się manualnie, rozwija wyobraźnię, bawi się i uczy jednocześnie. Zestaw składa się z wielu klocków, dzięki czemu można na różny sposób przebudowywać stajnię. Dzięki załączonym figurkom i akcesoriom dziecko może odgrywać scenki, jak również opiekować się konikami.

Córka zaczęła zwracać uwagę i dopasowywać klocki kolorystycznie, tak jak jest na załączonej książeczce z instrukcją budowli. Dziecko rozwija swoją wyobraźnię, gdyż codziennie wymyśla nowe historie.

Klocki uczą dziecka również cierpliwości, gdyż dziecko musi znaleźć i dopasować odpowiednie klocki do siebie. Klocki są wytrzymałe, nawet gdy córka przez przypadek nadepnęła na jednego ludzika nic się z nim nie stało. Zestaw Stajnia z kucykami pozwala córce świetnie się bawić, jednocześnie ucząc opieki nad zwierzętami.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: