reklama

Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Nasza ocena: 

Pociąg z cyferkami LEGO® DUPLO® pozwala w interesujący sposób zapoznać dzieci z cyframi i liczeniem.

Pociąg złożony jest z dużych klocków, które dadzą Twojemu maluchowi wiele radości przy składaniu i przebudowywaniu, pomagając przy tym rozpocząć naukę cyfr. Zestaw zawiera dwie figurki dzieci DUPLO oraz figurkę kota, co pozwala wymyślać jeszcze lepsze historie bez końca budować, jeździć i uczyć się. Klocki DUPLO są projektowane tak, by były bezpieczne i wygodne dla małych rączek.

A co na ich temat sądzą maluszki i ich rodzice?

Recenzje testerów

Recenzja Marika, mama Lei i Mai o Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Marika, mama Lei i Mai

Klocki Duplo to już właściwie klasyka i jakość sama w sobie. Zestaw jest bardzo przemyślany, daje dziecku sporo możliwości jeśli chodzi o tworzenie pojazdu. Przede wszystkim jednak ważny jest walor edukacyjny.

Dziecko poznaje cyfry, uczy się je nazywać, rozpoznawać. Moja córka z ogromnym zainteresowaniem układała cyfry w odpowiedniej kolejności i tworzyła z nich liczby. Bardzo podoba mi się, że zabawka jest na tyle uniwersalna, że chętnie bawi się nią i młodsza, i starsza córka.

Ponieważ w domu jest jeszcze niemowlak, umyłam dokładnie klocki, na szczęście wykonane są bardzo porządnie i napisy na klockach nie starły się, ani nie zmyły. Mogę z czystym sumieniem polecić tę zabawkę.

Recenzja Ewelina, mama Marysi o Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Ewelina, mama Marysi

Testowałam wraz z 1.5 roczną córką zestaw Lego Duplo, Pociąg z cyferkami. Zabawka jest wysokiej jakości, piękne kolory od razu zwracają uwagę dziecka. Co również jest bardzo ważne, ten zestaw jest bezpieczny już dla 18 miesięcznych maluchów.

Dodatkowo jest wiele możliwości ułożenia, a co za tym idzie, wiele możliwości zabawy. Córka bardzo chętnie bawi się nie tylko samym pociągiem, ale przede wszystkim zwierzątkiem i ludzikami z zestawu.

Klocki z opisanymi cyferkami pozwolą na naukę w łatwy i przyjemny dla malucha sposób, dzięki czemu nauka ta, stanie się zabawą. Pociąg z cyferkami idealnie ćwiczy pracę małych rączek, które po kilkanaście razy dziennie wszystko odpinają, przypinają i zmieniają szyk w składach pociągu.

Uważam, że zabawka jest naprawdę godna polecenia, bo przynosi codziennie wiele radości, a w głowie malucha rodzi się sporo pomysłów na zabawę.

Recenzja Katarzyna, mama Tymoteusza o Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Katarzyna, mama Tymoteusza

Klocki Lego Duplo to ulubiona zabawka mojego syna, małego konstruktora. Na długi czas potrafi go zająć i zainteresować. Jest to nasz kolejny zestaw Duplo.

Możemy łączyć go z innymi zestawami i tworzyć nowe budowle. Rozwijają wyobraźnię małego, ciekawskiego człowieka. Klocki są kolorowe więc przykuwają uwagę dziecka. Są bezpieczne i łatwe w zabawie już dla 18-miesięcznego dziecka.

Dzięki cyferkom i różnorodnym kolorom zestawu możemy ćwiczyć ich poznawanie. Klocki są łatwe w utrzymaniu w czystości i bardzo trwałe. Na pewno będziemy zwiększać naszą kolekcję klocków Duplo, ponieważ jest to zabawka uniwersalna na kilka lat dzieciństwa.

Recenzja Liwia, mama Zuzi o Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Liwia, mama Zuzi

Zabawka jest solidnie wykonana. Klocki są twarde i nie posiadają elementów, które dziecko mogłoby połknąć

Różne kolory sprawiają, że dziecko jest zainteresowane. Pociąg po złożeniu pozwala pobudzić wyobraźnię. córka ma nim świetną zabawę. Pojedyncze wagony nie odczepiają się od siebie, jak bywa w przypadku zwykłych, tańszych klocków. Dodatkowe elementy jak kotek i lalki pozwalają na jeszcze lepsza zabawę. Jak dla nas to strzał w dziesiątkę.

Recenzja Małgorzata, mama Wojtka o Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Małgorzata, mama Wojtka

Pociąg z cyferkami Lego to jedna z najlepszych zabawek dla maluchów. Poza tym klocki dają również możliwości dorosłym, aby nauczyć swoje pociechy liczenia.

Klocki mają żywe, intensywne kolory, przeróżne kształty. Dziecko przy pomocy klocków, bawiąc się, może uczyć się kolorów i podstaw liczenia. Rozwijają wyobraźnie i kreatywność dziecka. Klocki są wykonane bardzo solidnie z materiałów najwyższej jakości, odporne nawet na spadanie z wysokości.

Poprzez łagodnie zakończone brzegi są bezpieczne dla maluszka. Klocki godne polecenia. Jakość wykonania pierwsza klasa gdyż są wykonane z dużą dbałością o szczegóły.

Recenzja Karolina, mama Zuzanny i Stanisława o Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Karolina, mama Zuzanny i Stanisława

Zdecydowanie polecam innym rodzicom Lego Duplo Pociąg z cyferkami. To klocki, które świetnie sprawdzą się w twórczej zabawie z dzieckiem. Klocki są kolorowe, ciekawe i bardzo dobrze się je do siebie dopasowuje.

Budowanie pociągu to ogromna frajda. Rozwijają kreatywność, zarówno dziecięcą jak i rodzicielską. Możliwości są nieograniczone. Możemy jeździć i zwiedzać świat lub poznawać cyferki. Mimo, iż pociąg nie ma napędu to zafascynował i córkę i syna. Sortowaliśmy również klocki kolorami, bo to również świetny sposób na naukę kolorów. Cyferki jeszcze przed nami, ale widząc motywację i chęć nauki na pewno nie jest to zbyt odległa przyszłość. Klocki są wytrzymałe i bezpieczne.

Dostosowane do wieku, więc jestem spokojna gdy maluszek sam bawi się klockami. To klocki, które i bawią i uczą, a to lubię najbardziej w dziecięcych zabawkach. Myślę, że klocki posłużą nam dużo dłużej niż te 3 lata wskazane przez Lego na opakowaniu.

Recenzja Adrianna, mama Mikołaja o Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO.

Adrianna, mama Mikołaja

Mieliśmy przyjemność przetestować Pociąg z cyferkami LEGO. Muszę przyznać, że zabawka trafiona w punkt. Mikołaj od razu zaczął się bawić.

Pomogłam mu zbudować pociąg i dosłownie "dziecka nie było ". Pięknie się bawił i słyszałam tylko "ciuch ciuch". Zabawka ma piękne i różnorodne kolory przyciągające uwagę dziecka. Dodatkowo wypisane na klockach cyfry są umiejscowione po kolei na ulicach o podobnej kolorystyce co ułatwi dziecku naukę cyferek a także kolorów.

Klocki są wykonane starannie z dbałością o każdy szczegół. Oboje z synem jesteśmy nimi zachwyceni. Polecamy serdecznie innym rodzicom jako prezent dla dziecka czy to z okazji czy bez. Gwarantuje, że dziecko będzie zadowolone, a zabawa zajmie je na dłużej. Polecamy. Mama Ada i Mikołaj.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: