6 sposobów, jak oczarować mężczyznę

6 sposobów, jak oczarować mężczyznę

Są kobiety, do których – tak po prostu – lgną mężczyźni. Nawet nie chodzi o to, że są piękne, zgrabne czy po prostu atrakcyjne. One mają to coś – seksapil, czar i wdzięk, ale uwodzą także innymi walorami. Mają swoje zdanie i inspirujące poglądy, są interesującymi partnerkami rozmów, a pasja, z jaką żyją, zdaje się przyciągać jak magnes. Mają osobowość - fascynują, nie są jednak ani dominujące, anie pretensjonalne czy nachalne. Chciałoby się zapytać - jak one to robią?

Zerknij w poniższy tekst, być może cię zainspiruje - i pozwoli obudzić to, co to w tobie drzemie?

1. Bądź asertywna – z wdziękiem

Zdarza się, zwłaszcza na początku znajomości, kiedy chcesz - na interesującym cię mężczyźnie - zrobić dobre wrażenie, że unikasz zajmowania odmiennego stanowiska w obawie, że owe różnice będą działać na twoja niekorzyść. Cóż, boisz się manifestowania swoich poglądów - wolisz skupić się na podkreślaniu podobieństw (kiepska interpretacja teorii dwóch połówek jabłka). To ślepa uliczka. Dużo lepszym rozwiązaniem – bardziej rozsądnym, z perspektywicznego punktu widzenia, a jednocześnie działającym na twoją korzyść, bo pokazuje cię jako osobę ciekawą, jest bycie szczerą. Pokaż, że jesteś kobietą, która ma swoje zdanie, nie boi się go wypowiedzieć, co więcej – robi to z wyczuciem i wdziękiem ("To interesujące, ale ja mam inne zdanie na ten temat").

2. Rozmawiajcie o jego pasji

To uogólnienie, ale jak często prawdziwe… Mówi się, że mężczyznę pochłania hobby, kobieta zaś skupia się na pielęgnowaniu relacji. Może coś w tym jest. Okazuje się, że fantastycznym pomysłem na to, jak zaimponować mężczyźnie, jest wiedza na temat jego pasji. Może nie musisz od razu, jak z rękawa, sypać łacińskimi nazwami gatunków roślin akwariowych, ale – przyznaj – to może zrobić wrażenie. Te niekończące się rozmowy o rajdach samochodowych, piłce nożnej czy modelach samolocików...

reklama

3. Nie wstydź się swojej inteligencji

Mówi się, że mężczyźni boją się inteligentnych kobiet, a jeśli nie, to pozwalają sobie na fascynacje, ale raczej w układzie koleżeńskim, bo na swe żony wybierają raczej kobiety miłe, uczynne, potulne. Nie zważając na to, nie bój się być kobietą inteligentną. Nie ukrywaj tego, że jesteś błyskotliwa i oczytana. Uważaj jednak – wszyscy, nie tylko kobiety, którzy obnoszą się ze swą erudycją i silą się na efekt, nie tyle są imponujący, co irytujący.

4. Bądź dowcipna

Rozmowa może być intelektualnym wyzwaniem i doskonałą zabawą. Znasz to? Wymiana inteligentnych ripost, żonglowanie słowami, znaczeniami, aż po balansowanie na granicy – absurdu czy flirtu. Tak - nie tylko my kobiety lubimy gierki słowne. Nie zapomnij o dobrym smaku – opowiadając żart czy rzucając błyskotliwą "docinką" - unikaj bycia wulgarną czy wyuzdaną.

reklama

5. Zarażaj swą pasją życia

Dbaj o siebie – ale nie tylko o swój wygląd. Nie musisz być dziewczyną z okładki, by uwodzić, fascynować i czarować. Pewność siebie, przekonanie o własnej atrakcyjności, błysk w oku – to jest to! Patrz na życie z entuzjazmem, a twoja szklanka niech zawsze będzie w połowie pełna. Kobiety, które są spełnione, zadowolone z życia, emanują pozytywną energią są – po prostu - hipnotyzujące.

6. Postaw na wdzięk i czar

Bądź atrakcyjna: dobrze ubrana, uczesana i umalowana – ale tak, by podkreślić piękno, a wciąż być sobą. Szpilki? Seksowne stroje? Kuszące dodatki? Tak - pamiętaj jednak, że nieprawdą jest, jakoby mężczyznom podobały się wpółnagie, spalone na solarium, platynowe blondyny. Nie bój się być kobietą – ale miej klasę. Śmiało korzystaj z kobiecej broni – nie ma to jak powłóczyste spojrzenia, zmysłowe odgarnięcie włosów, tajemniczy uśmiech…

mzb

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: