6 sposobów, jak oczarować mężczyznę

6 sposobów, jak oczarować mężczyznę

Są kobiety, do których – tak po prostu – lgną mężczyźni. Nawet nie chodzi o to, że są piękne, zgrabne czy po prostu atrakcyjne. One mają to coś – seksapil, czar i wdzięk, ale uwodzą także innymi walorami. Mają swoje zdanie i inspirujące poglądy, są interesującymi partnerkami rozmów, a pasja, z jaką żyją, zdaje się przyciągać jak magnes. Mają osobowość - fascynują, nie są jednak ani dominujące, anie pretensjonalne czy nachalne. Chciałoby się zapytać - jak one to robią?

Zerknij w poniższy tekst, być może cię zainspiruje - i pozwoli obudzić to, co to w tobie drzemie?

1. Bądź asertywna – z wdziękiem

Zdarza się, zwłaszcza na początku znajomości, kiedy chcesz - na interesującym cię mężczyźnie - zrobić dobre wrażenie, że unikasz zajmowania odmiennego stanowiska w obawie, że owe różnice będą działać na twoja niekorzyść. Cóż, boisz się manifestowania swoich poglądów - wolisz skupić się na podkreślaniu podobieństw (kiepska interpretacja teorii dwóch połówek jabłka). To ślepa uliczka. Dużo lepszym rozwiązaniem – bardziej rozsądnym, z perspektywicznego punktu widzenia, a jednocześnie działającym na twoją korzyść, bo pokazuje cię jako osobę ciekawą, jest bycie szczerą. Pokaż, że jesteś kobietą, która ma swoje zdanie, nie boi się go wypowiedzieć, co więcej – robi to z wyczuciem i wdziękiem ("To interesujące, ale ja mam inne zdanie na ten temat").

2. Rozmawiajcie o jego pasji

To uogólnienie, ale jak często prawdziwe… Mówi się, że mężczyznę pochłania hobby, kobieta zaś skupia się na pielęgnowaniu relacji. Może coś w tym jest. Okazuje się, że fantastycznym pomysłem na to, jak zaimponować mężczyźnie, jest wiedza na temat jego pasji. Może nie musisz od razu, jak z rękawa, sypać łacińskimi nazwami gatunków roślin akwariowych, ale – przyznaj – to może zrobić wrażenie. Te niekończące się rozmowy o rajdach samochodowych, piłce nożnej czy modelach samolocików...

reklama

3. Nie wstydź się swojej inteligencji

Mówi się, że mężczyźni boją się inteligentnych kobiet, a jeśli nie, to pozwalają sobie na fascynacje, ale raczej w układzie koleżeńskim, bo na swe żony wybierają raczej kobiety miłe, uczynne, potulne. Nie zważając na to, nie bój się być kobietą inteligentną. Nie ukrywaj tego, że jesteś błyskotliwa i oczytana. Uważaj jednak – wszyscy, nie tylko kobiety, którzy obnoszą się ze swą erudycją i silą się na efekt, nie tyle są imponujący, co irytujący.

4. Bądź dowcipna

Rozmowa może być intelektualnym wyzwaniem i doskonałą zabawą. Znasz to? Wymiana inteligentnych ripost, żonglowanie słowami, znaczeniami, aż po balansowanie na granicy – absurdu czy flirtu. Tak - nie tylko my kobiety lubimy gierki słowne. Nie zapomnij o dobrym smaku – opowiadając żart czy rzucając błyskotliwą "docinką" - unikaj bycia wulgarną czy wyuzdaną.

reklama

5. Zarażaj swą pasją życia

Dbaj o siebie – ale nie tylko o swój wygląd. Nie musisz być dziewczyną z okładki, by uwodzić, fascynować i czarować. Pewność siebie, przekonanie o własnej atrakcyjności, błysk w oku – to jest to! Patrz na życie z entuzjazmem, a twoja szklanka niech zawsze będzie w połowie pełna. Kobiety, które są spełnione, zadowolone z życia, emanują pozytywną energią są – po prostu - hipnotyzujące.

6. Postaw na wdzięk i czar

Bądź atrakcyjna: dobrze ubrana, uczesana i umalowana – ale tak, by podkreślić piękno, a wciąż być sobą. Szpilki? Seksowne stroje? Kuszące dodatki? Tak - pamiętaj jednak, że nieprawdą jest, jakoby mężczyznom podobały się wpółnagie, spalone na solarium, platynowe blondyny. Nie bój się być kobietą – ale miej klasę. Śmiało korzystaj z kobiecej broni – nie ma to jak powłóczyste spojrzenia, zmysłowe odgarnięcie włosów, tajemniczy uśmiech…

mzb

Ocena: 4.34 z 5. Ocen: 19

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:

Zobacz także

Nie rozumiem cię - mów wyraźnie!

Nie rozumiem cię - mów wyraźnie!

„Mówię niezrozumiale, za szybko. Nawet bliscy mnie nie rozumieją!”. „– Nie rozumiem co mówisz! – słyszę…   Więcej

Jak obudzić swój seksapil

Jak obudzić swój seksapil

To, jak czujesz się w swojej skórze i czy jesteś uważana za kobietę atrakcyjną, nie zależy wcale od tego,…   Więcej

ABC usuwania plam

ABC usuwania plam

Spójrz na nasz poradnik. W alfabetycznym porządku pokazujemy, jak usunąć plamy poczynająć od atramentu a…   Więcej

Ile godzin snu potrzebuje człowiek?

Ile godzin snu potrzebuje człowiek?

Na podstawie 300 prac naukowych na temat snu, które zostały opublikowane w latach 2004-2014 naukowcy…   Więcej

Co robić, gdy terminal odrzucił kartę płatniczą

Co robić, gdy terminal odrzucił kartę płatniczą

Przypomnij sobie, czy zdarzyła ci się kiedyś taka sytuacja: jesteś w sklepie, wrzucasz różne towary do…   Więcej

Gdy dorosły nie wymawia r

Gdy dorosły nie wymawia r

To oczywiste, że język „żywy”, czyli będący w użyciu podlega ciągłej ewolucji. Zmiany następują wolno ale…   Więcej

reklama