Prezenty dla miłośników zwierząt

Prezenty dla miłośników zwierząt

reklama

Prezenty dla miłośników zwierząt

Gadżet z motywem zwierzęcym to znakomity pomysł na prezent nie tylko dla miłośnika psów czy kotów. Taka poduszka, kubek, torebka czy plakat mają w sobie wiele uroku i wywołają uśmiech na każdej twarzy.

Zerknij do naszej galerii, zainspiruj się, znajdź prezent idealny.

Psi kubek z zaparzaczką

Psi kubek z zaparzaczką - zestaw zawiera kubek w kształcie psa oraz zaparzaczkę w kształcie kości.  To cudo jest zrobione po części ze szkła, więc bez problemu zobaczysz parzącą się w nim herbatę. Za rączkę posłuży Ci psi ogon. Tylko nie ciągnij go za mocno, psy tego nie lubią!

Czarny kot

Czarnego kota od Pasiastego Stworka kupisz w Pakamerze. Jest wykonany z sosnowej deski, do postawienia na półkę itp. - pomalowany farbami akrylowymi i polakierowany lakierem akrylowym.

Etui Bunny Case

Etui Bunny Case od Zo Han to unikatowy i stylowy gadżet. Zabawna grafika daje niesamowicie żywy efekt.

Plakat Kot plażowy

Plakat Kot plażowy od JaCieBrosze o słoneczna ilustracja, która wprawi każdego w dobry nastrój. Wydruk autorskiej ilustracji, bez ramki, na papierze wysokiej jakości i dużej gramaturze (300 g). Ilustracja: Agnieszka Matwiejszyn.

Jelonek- lampka nocna

Jelonkek, lampka nocną od Bordo jest wyjątkowa - przeurocza i słodka. Jelonek ma zamontowaną wewnątrz żarówkę LED o ciepłej barwie.

Przez jego łatki, a zarazem otwory, żarzy się światło, dzięki czemu możesz mieć w domu ciekawą rzeźbę i przyjemną nocną lampę.

Lampkę kupisz w Pakamerze.

Stojak na telefon Stretchedcat

Stojak na telefon Stretchedcat z HOME&YOU to zabawny gadżet z PVC. Przeciągajacy się czarny kot w wdziękiem przytrzyma telefon. Idealny prezent dla "kociar".

Torebka Glasses Cat

Torebka Glasses Cat z HOME&YOU  to efektownie uszyta szara, składana torba, zdobiona zabawnym kotem w okularach. Idealna na zakupy dla każdej fanki kociaków.

Plakat "Pieski"

Plakat "Pieski" w formacie A3 od Pencil Studio kupisz w Pakamerze. To idealny prezent dla sympatyków psów i nie tylko. Projekt autorski. Plakat sygnowany. Design: ©Katarzyna Wronowska. Pencil Studio Format: A3 297x420mm

 

Kubki konie

Kubki konie - od STUK PUK Barbara Śniegula - kupisz w Pakamerze. To oryginalny pomysł - cztery konie w galopie z kopytami pokrytymi prawdziwym złotem. Gratka dla miłośników koni i fanów niezwykłych uchwytów. Kubki robione ręcznie wg autorskiego projektu. Wys. 11,5 cm, śr. 5,5cm

Rattlesnake - The Mountain jest niebanalna i roi wrażenie. Ucieszy każdego miłośnika zwierząt i mocnych wrażeń.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: