reklama

Aspirator Frida Baby - opinia mam

Nasza ocena: 

Aspirator NoseFrida to oryginalny szwedzki wyrób medyczny, skonstruowany przez lekarzy laryngologów i pediatrów. Jest testowany klinicznie. Można go używać już od 1. dnia życia. Proste w użyciu urządzenie skutecznie oczyszcza nos dziecka z zanieczyszczeń, umożliwiając mu tym swobodne oddychanie, jedzenie oraz spokojny sen.

Aspirator jest bezpieczny. Końcówka przykładana do nosa dziecka ma specjalny kształt, który chroni przed uszkodzeniem błony śluzowej nosa, nawet gdy maluch wykona nieprzewidziany gwałtowny ruch.

Co istotne, aspirator Frida jest także komfortowy w użyciu. Jego przezroczysty zbiornik pozwala na kontrolowanie wydzieliny pod względem ilości, gęstości i koloru, a dołączone filtry zabezpieczają przed dalszym jej przemieszczaniem i zapobiegają możliwości zarażenia się od dziecka (co zostało potwierdzone klinicznie).

Mamy, które testowały aspirator Frida planują go używać w dalszym ciągu, a i poleciłyby go swoim znajomym. Produkt sprawdził się podczas pielęgnacji noska i walki z katarem. Uznały, że jest nie tylkoskuteczny w usuwaniu wydzieliny, ale i zdecydowanie łatwy w obsłudze oraz czyszczeniu.  

Jakie są największe plusy aspiratora Frida?

Największy plus aspiratora Frida to to, że jest bardzo łatwy w obsłudze, szybko się czyści i ma mało części. Iwona

Aspirator mogę zabrać wszędzie, używać w każdej pozycji, co jest ważne w przypadku już większych przedszkolnych dzieci. Poza tym fajnie, że końcówka aspiratora jest delikatnie zakończona i nie trzeba umieszczać jej w nosku, tylko przykładać do dziurki nosa. Dagmara

Za ogromny plus aspiratora Frida uważam jego malutkie gabaryty i to, że wszędzie się zmieści, a odciąganie nim kataru jest szybkie i bezproblemowe w każdy miejscu. Wiktoria

Przeczytaj opinie mam na temat aspiratora Frida

Recenzje testerów

Recenzja Roksana, mama Nadii 3,5 miesiąca o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Roksana, mama Nadii 3,5 miesiąca

Moja opinia na temat aspiratora Frida jest bardzo pozytywna. Wiele razy przymierzałam się do jego kupna, jednak jakoś nie było okazji. Sprawdził się u mojej prawie czteromiesięcznej córeczki i z pewnością będziemy go używać.

Recenzja Agata, mama Teodora 8 miesięcy o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Agata, mama Teodora 8 miesięcy

Aspirator do noska zaczęliśmy używać już od pierwszych dni naszego Synka. Wiadomo, że bardzo trudno oddycha się maleństwom z zatkanym noskiem.

Nasz Synek na początku nie był przekonany, ale po pewnym czasie się przyzwyczaił. Aspirator nas wiele razy ratował, szczególnie przy pierwszej chorobie. Jest bardzo łatwy w użyciu. Łatwo się go także czyści. Wszystkie części są odkręcane, co sprawia, że jest to higieniczne.

Dobrym rozwiązaniem są także filtry wymienne. Nie ma opcji by przy użyciu zrobić jakąkolwiek krzywdę maleństwu. Zarówno ja, jak i mój Mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z używania aspiratora. Dziękujemy, że mogliśmy testować tak super sprzęt dla dzieci.

Recenzja Ewa, mama Miłosza 4 miesiące i Szymona 2 lata o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Ewa, mama Miłosza 4 miesiące i Szymona 2 lata

W małym, poręcznym etui znajduje się aspirator z odczepianym ustnikiem oraz 4 jednorazowe filtry. Sposób użycia jest oczywisty - przykładamy końcówkę do nosa dziecka i wciągamy powietrze przez ustnik. Proste.⠀

Niestety nie mogę napisać, że jestem w 100% zadowolona z produktu. Sprawdził się, jasne, ale... końcówka, którą przykłada się do noska jest plastikowa, czyli twarda. Myślę, że sprawdzi się u dziecka, które grzecznie usiądzie/położy się i poczeka na wyczyszczenie nosa. Przy uciekającym 2-latku jest to niestety niebezpieczne. Przy kręcącym głową i ciekawym nowości maluszku również. ⠀

Kolejna kwestia dotyczy wymiennych filtrów - zawsze trzeba pamiętać o ich zapasie i mimo że są tanie, to jednak jest to dodatkowy koszt. Niby nic takiego, jednak dla mnie są to malutkie minusy.

Na pewno ważna jest tutaj kwestia przyzwyczajenia. Do tej pory korzystałam z aspiratora w całości silikonowego, z krótką i małą końcówką. Myślę, że do codziennego użytku jednak przy nim zostanę. Frida będzie nam towarzyszyć w wyjazdach – zajmuje mało miejsca.

Recenzja Maria, mama Oli 8 miesięcy o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Maria, mama Oli 8 miesięcy

Aspirator jest bardzo estetyczny, dobrze wykonany i przede wszystkim doskonale oczyszcza nos malucha. Polecam z czystym sumieniem.

Recenzja Iwona, mama Helenki 2 miesiące i Jasia 16 miesięcy o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Iwona, mama Helenki 2 miesiące i Jasia 16 miesięcy

Jestem bardzo zadowolona z użytkowania tego aspiratora. Jest bardzo łatwy w użyciu, szybko się go montuje, tak samo demontuje, łatwo się go czyści. Można go stosować w każdej pozycji.

W przeciwieństwie do aspiratorów podłączonych do odkurzacza ten jest po prostu cichy, dzięki czemu moje dziecko się nie boi wreszcie czyścić noska. Jesteśmy bardzo z tego zadowoleni.

Bardzo polecamy każdemu taki aspirator, który można stosować wszędzie i kiedy zajdzie taka potrzeba.

Recenzja Katarzyna, mama Bianki 16 miesięcy o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Katarzyna, mama Bianki 16 miesięcy

Aspirator jest małych rozmiarów, co umożliwia zabranie go wszędzie ze sobą, dodatkowo zajmuje bardzo mało miejsca nawet z etui! Plus, że
jest łatwy i szybki w użyciu. Nie wymaga podpięcia do prądu czy baterii itp co bardzo ułatwia możliwość korzystania z tego produktu.

Przez to, że można go używać od 1 dnia życia, nie trzeba kupować kolejnych aspiratorów. Sprawdził się bardzo dobrze. Usuwał nawet głęboko zalegający katar. Podobało mi się, ze cały czas mam kontrolę nad siłą wyciągania katarku.

Wielkim plusem jest to, że w zestawie są 4 filtry od razu przy zakupie, więc nie będziesz musiała się martwić, że gdzieś za granicą nie dokupisz filtrów i nie będziesz mogła korzystać z urządzenia.

Recenzja Dagmara, mama Pawła 3 lata o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Dagmara, mama Pawła 3 lata

Jestem pozytywnie zaskoczona skutecznością aspiratora. Wprawdzie Paweł czasem potrafi sam się 'wysmarkać' nos, ale ta forma czyszczenia pozwala to robić dużo dokładniej i głębiej.

Filtry zapobiegają przenoszeniu choroby, co jest super sprawą. Końcówka aspiratora łagodnie zakończona nie odstrasza dziecka, Paweł sam trzyma końcówkę przy nosie, nie boi się.

Aspirator jest prosty w obsłudze, choć z początku ma się wrażenie „cooo jaak?”, to potem okazuje się, że to megałatwy i pożyteczny produkt do walki z katarem.

Szkoda, że tak późno przekonałam się do aspiratora. Gdybym wcześniej zaufała, miałabym spokojniejsze noce, a Paweł czystszy nosek i mógłby swobodniej oddychać. Aspirator zostanie z nami chyba już na zawsze.

Recenzja Wiktoria, mama Michała o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Wiktoria, mama Michała

Myślę, że aspirator Frida baby to super rozwiązanie dla każdej aktywnej i zabieganej mamy. Można łatwo zmieścić go w torebce, torbie czy malutkiej siateczce. Zajmuje bardzo mało miejsca.

Odciąganie nim katarku dziecku zajmuje chwilę i można to zrobić w każdym miejscu. Uważam, że ma same zalety. Najważniejsze jest to, że łatwo i szybko można go wyczyścić.

Recenzja Marta, mama czteromiesięcznej Martynki o Aspirator Frida Baby - opinia mam

Marta, mama czteromiesięcznej Martynki

Jestem bardzo zadowolona z aspiratora. Na pewno jest bardziej komfortowy w użyciu niż tradycyjna gruszka, której sam widok był dla mojego starszego dziecka przerażający. Człowiek nie zdążył dobrze wziąć do ręki, a był już płacz. Czteromiesięczna córeczka ani razu nie zapłakała, jak używałyśmy Fridy. Nawet syn się zgodził wypróbować.

Stwierdzam, że szybciej można aspiratorem opróżnić nosek, niż tradycyjną metodą, z która zawsze miałam kłopot. Dlatego z czystym sumieniem polecam aspirator do noska. Nie tylko jest prosty w użyciu. Szybko można oczyścić nosek. I bez problemu, dokładnie umyć aspirator.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: