Nosiboo Pro Aspirator do nosa. Opinie rodziców

Nasza ocena: 
 Działanie aspiratora
 Skuteczność odciągania wydzieliny
 Design
 Łatwość użytkowania
 Łatwośc utrzymania w czystości

Na rynku jest wiele aspiratorów, które mają pomoc rodzicom oczyścić noski ich maluchów. Poczynając od popularnych gruszek, a kończąc na zaawansowanych urządzeniach. Jak wśród nich radzi sobie Nosiboo Pro? Czy rzeczywiście ten aspirator elektryczny pomaga czyścić małe noski szybko, skutecznie i bez wysiłku? Poznajcie opinie rodziców.

Największą zaletą aspiratora Nosiboo Pro jest to, że jest cichy! Przyjemny dla dzieci wygląd przypominający misia. Skuteczność. Regulacja siły odciągania - bardzo przydatna rzecz. Można dostosować moc wg potrzeb.- napisała jedna z mam.

Doceniono, to, że jest poręczny, a dzięki regulowanej sile ssania bez problemu oczyszcza małe noski. Rodzicom spodobało się, że moc Nosiboo Pro można dopasować do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny. Jak również to, że maksymalna siła ssania została określona przez otolaryngologów, co daje pewność, że urządzenie jest absolutnie bezpieczne dla dziecka.

Dodatkowo zapunktował fakt, że jedynym elementem urządzenia, które wymaga czyszczenia po użyciu aspiratora, jest głowica Colibri. Może być rozłożona na części i łatwo umyta pod bieżącą wodą.

Nosiboo Pro jest super! Pierwszy i najważniejszy aspekt to brak potrzeby wyciągania z szafy odkurzacza. I to banalnie proste utrzymanie go w czystości

Nie tylko rodzice docenili Nosiboo Pro. Okazało się, że również wśród dzieci znalazł oddanych wielbicieli ;)

Katarek u nas coraz mniejszy, ale Vincent tak polubił nowy gadżet że sam się upomina że: MAMAA GLUTYYYYY! JA SAAAM - zresztą zobaczcie

Recenzje testerów

Recenzja mama Amelii 2l. 9mcy i Antoniego 10mcy o Nosiboo Pro Aspirator do nosa. Opinie rodziców

mama Amelii 2l. 9mcy i Antoniego 10mcy

Największą zaletą aspiratora Nosiboo Pro jest to, że jest cichy! Nie budzi wszystkich domowników, jeżeli jego użycie jest konieczne w nocy. Jego wygląd to też duży plus. Kształtem przypomina misia, więc jest przyjazny dla dzieciaków. Niestety moja trzylatka już wie, na czym polega czyszczenie nosa i podeszła do niego na początku z dużym dystansem, ale po czasie się przekonała i obyło się bez większych krzyków.

Młodszy, 10- miesięczny syn (tak... Oboje jak ma zawołanie mi się rozchorowali) nawet się dobrze nie zorientował, co się dzieje, ponieważ zajął się zabawą uszami aspiratora. Skuteczność jest całkiem zadowalająca. Zamierzony efekt został osiągnięty. Chociaż spodziewałam się, że ma większą moc. Regulacja siły odciągania - bardzo przydatna rzecz. Można dostosować moc do potrzeb.

Super też jest to, że można go ze sobą wszędzie zabrać, bo nie jest bardzo duży, chociaż mógłby mieć też opcje na baterie, na wakacyjnych wyjazdach byłaby bardzo przydatna.

Recenzja Katarzyna, mama Vicenta 4l. o Nosiboo Pro Aspirator do nosa. Opinie rodziców

Katarzyna, mama Vicenta 4l.

Już jakiś czas temu słyszałam o aspiratorze do nosa Nasiboo Pro, ale przyznam szczerze, że uważałam go za zbędny gadżet, bo przecież mój dotychczasowy aspirator podłączany pod odkurzacz się sprawdzał. No tak sprawdzał się, tylko warto wspomnieć, że zanim mój 4-latek go polubił, a raczej zaakceptował, to była to droga przez mękę, pot i łzy..... dużo łez!

Chyba każda mama przechodziła przez trzymanie dziecka siłą i próbę odciągnięcia wydzieliny z nosa w szczytnym rzecz jasna celu. Cieszę się, ze moje drugie dziecko, które przyjdzie na świat już niebawem, nie będzie musiało mieć takich doświadczeń.

Nasiboo Pro to genialne małe urządzenie, które na bank polubi każde dziecko. Ma przyjemny dla oka design, jest lekkie i bardzo intuicyjne oraz bezpieczne, co sprawia, że spokojnie dziecko może samo je obsłużyć.

Ogromną zaletą jest łatwość czyszczenia. Nic nie przenika poza pojemniczek, nie ma potrzeby czyszczenia i płukania wodą pod ciśnieniem rurki ani wymiany filtrów. Pojemniczek prosto się otwiera i czyści samą wodą w kilka sekund. Nie ma również przykrego zapachu, jak to ma miejsce w przypadku aspiratora łączonego z odkurzaczem.

Dużym plusem jest również jego rozmiar, w końcu przez tydzień (w porywach do pół roku) nie stoi mi na środku salonu odkurzacz:) Teraz jestem już tylko bardzo ciekawa, jak działa mniejszy brat Nasiboo, czyli przenośny aspirator do nosa idealny do wózka podczas spaceru lub auta!

Recenzja Agnieszka, mama Martyny 2l. o Nosiboo Pro Aspirator do nosa. Opinie rodziców

Agnieszka, mama Martyny 2l.

Po prawie tygodniowym testowaniu aspiratora Nosiboo Pro jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Ten aspirator ma same zalety, wad żadnych nie znaleźliśmy. Gdy przesyłka dotarła, to wraz z córką ją otworzyłyśmy, oczywiście praktycznie obie zrobiłyśmy wow.

Nosiboo ma piękny kolor, super design, Martynka nawet stwierdziła, że to jest Mi mi, czyli myszka. Gdy go zmontowałam i włączyłam u Martynki pojawił się dystans, no bo jednak odkurzaczy się panicznie boi. Ale Nosiboo jest cichsze niż odkurzacz, więc po chwili zabawy i mojej rozmowy Martynka dała sobie odciągnąć katarek, a po jakimś czasie sama odciągała go sobie, a nawet wszystkie lale miały noski czyste.:) Przy zwykłych aspiratorach była zawsze panika, więc tutaj jesteśmy w szoku, że nasze dziecko zaakceptowało aspirator Nosiboo.

Mi jako mamie podoba się to, że Nosiboo jest wyprodukowany w UE i jest to coś naszego, że ma piękny design i super kolor. Nosiboo jest bardzo proste w użytkowaniu i czyszczeniu, jest lekki więc, wszędzie mogę go zabrać i katar nam nie jest straszny. Urządzenie jest bardzo bezpieczne dla dzieci, więc na to też zwróciłam uwagę. No i co najważniejsze moje dziecko go zaakceptowało, więc jestem bardzo miło zaskoczona. Podczas testowania Martynka miała katarek, ale z Nosiboo się go pozbyłyśmy i to jest super.

Recenzja Marlena, mama Zosi 3,5 mca o Nosiboo Pro Aspirator do nosa. Opinie rodziców

Marlena, mama Zosi 3,5 mca

Aspirator Nosiboo Pro to produkt doskonały! Jestem bardzo zadowolona z tego, że nareszcie nie muszę wyciągać z szafy odkurzacza, żeby dziecku wyciągnąć kilka smarków.

Używanie jest banalnie proste i nie sprawia dziecku dyskomfortu. Wprost przeciwnie - wygląd zabawki gwarantuje zaciekawienie produktem przynajmniej na chwilę. Aspirator zajmuje sporo miejsca, więcej niż aspirator do odkurzacza, ale jego design pozwala na postawienie go wśród zabawek. Czyszczenie jest szybkie. 3 minuty i aspirator jest gotowy ponownie do użycia. Mała ilość części do rozkładania jest dużym plusem. Nie ma obaw przed zgubieniem.

Aspirator super radzi sobie z katarem dziecka, a i dla dorosłego jest przydatny;). Jedyny minus, który dostrzegam, to cena. Jednak biorąc pod uwagę, że jest to produkt mający służyć lata, to warto w niego zainwestować! My jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy to polecać z czystym sumieniem.

Recenzja Marzena, mama Oliwii 4,5, Szymona 2,5 i Natalki 15 mcy. o Nosiboo Pro Aspirator do nosa. Opinie rodziców

Marzena, mama Oliwii 4,5, Szymona 2,5 i Natalki 15 mcy.

Aspirator Nosiboo jest u nas użytkowany przez trójkę małych dzieci. Dwoje z nich chodzi do przedszkola, gdzie są narażone na różnego rodzaju infekcje, a najmłodsza 1,5 roczna córeczka ma podejrzenie astmy oskrzelowej, dlatego tak ważne dla nas jest posiadanie dobrego aspiratora, który pomoże w czasie infekcji.

Podczas użytkowania byliśmy bardzo zadowoleni z tego, że jest on mały i że może stać w każdym miejscu w domu nie rzucać się w oczy, w razie potrzeby był zawsze dostępny, w przeciwieństwie do aspiratora zasilanego przez odkurzacz, który zagracał mieszkanie lub trzeba było ciągle siłować się z jego chowaniem i wyciąganiem kilka razy dziennie.

Kolejnym atutem jest to, że bardzo dobrze sobie radzi z wydzieliną. Stosowaliśmy przeważnie średnią moc urządzenia a noski w krótkim czasie były czyste. Obsługa i czyszczenie są bardzo proste i wygodne, bez większego wysiłku można wyczyścić zabrudzoną część aspiratora.

Starsze dzieciaczki bez problemu, w razie potrzeby, samodzielnie z niego korzystały. Jest bezpieczny dla małego dziecka. Jedyny minus to poziom głośności, mógłby być trochę cichszy, najmłodsza córeczka się go boi, natomiast jest zaciekawiona jego wyglądem i często do niego podchodzi.

Pisząc w skrócie aspirator Nosiboo jest urządzeniem, którego szukaliśmy, spełnia swoje zadanie, jego siła jest wystarczająco mocna, żeby sobie poradzić z katarem a przy tym jest przenośny, może stać w każdym miejscu lub zabrać go z sobą na dłuższe wyjazdy i nie będzie zajmować dużo miejsca.

W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń, Nosiboo posiada jak dla mnie wszystko, nie trzeba wybierać między dokładnym czyszczeniem noska jak to jest przy aspiratorze na baterie, gdzie ciężko było dokładnie usunąć zalegającą wydzielinę a możliwością posiadania wygodnego sprzętu, który jest zawsze pod ręką. Oceniając produkt w całości daje 5 i mały minus za głośność.

Ocena: 4.75 z 5. Ocen: 2

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: