reklama

Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Nasza ocena: 

KATAREK Complete  jest skuteczną metoda walki z katarem u najmniejszych dzieci. Z nim w trzech prostych krokach bezpiecznie usuniesz wydzielinę z noska u dziecka już od 1. dnia życia. Pełny zestaw zawiera aspirator kataru podłączany do odkurzacza oraz ampułki fizjologicznego roztworu soli.

Całość zamknięta jest w trwałym, plastikowym opakowaniu, zachowującym higieniczność produktu.  Odsysacz jest odpowiedni do odkurzacza o mocy 800-1800 W. Jego jednostajna siła ssąca wykorzystuje moc odkurzacza, umożliwia ona w połączeniu z użyciem soli fizjologicznej 0,9% bezpieczne oczyszczanie noska. 

Jaka jest opinia mam, które wzięły udział w Ogólnopolskim teście produktów dla niemowląt?

Recenzje testerów

Recenzja Agnieszka Arent o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Agnieszka Arent

Zaskoczyła mnie zawartość przesyłki, którą otrzymałam do testów. Już na pierwszy rzut oka jest to kompleksowa pomoc w walce z uporczywym katarem.

W zestawie poza samym aspiratorem znajdują się fiolki z solą fizjologiczną do nawilżenia noska dziecka oraz czyściki, które pozwalają utrzymać aspirator w czystości.

Dodatkowo wszystkie części łatwo jest ze sobą połączyć jak i rozkręcić, co zapewnia doskonałą higienę aspiratora. Już po rozpakowaniu przesyłki wiedziałam, że Katarek Plus Complete jest nieporównywalnie lepszy od aspiratora, którego do tej pory używaliśmy.

Poprawne połączenie poszczególnych części jest łatwe, a przy użyciu wszystkie elementy są ze sobą ściśle połączone, nic się nie wysuwa, nie odczepia. To sprawia, że podczas używania aspiratora skupić się możemy wyłącznie na dziecku i katarze, którzy chcemy odciągnąć.

Bardzo pomocna jest instrukcja dołączona do zestawu. Krok po kroku pokazuje w jaki sposób należy właściwie połączyć poszczególne części aspiratora, w jaki sposób przeprowadzić odciągnięcie wydzieliny oraz w jaki sposób dbać o czystość i higienę aspiratora.

Mieliśmy okazję korzystać z Katarek Plus Complete w praktyce. Efekt mnie bardzo zaskoczył. Już po pierwszym użyciu nosek dziecka był zdecydowanie lepiej oczyszczony niż przy użyciu dotychczasowego aspiratora. Wydzielina bardzo skutecznie została odciągnięta z noska przynosząc ulgę dziecku i jednocześnie zapewniając spokojny sen.

Zdecydowanie polecam, dla nas to dużo więcej niż tylko aspirator.

Recenzja Roksana Taranda o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Roksana Taranda

Jestem wraz z moim synkiem bardzo zadowolona z produktu. W okresie gdzie atakuje go alergia wziewna Katarek jest dla niego zbawieniem. W nocy śpi spokojnie, nic go nie przytyka.

Odciaganie wydzieliny trwa parę sekund i jestem pewna że dzięki temu produktowi nic nie zalega i nie sprawi, że mój synek będzie marudny. Sprawdził się u nas w czasie małej infekcji oraz ataku alergii i myślę że jeszcze długo nam posłuży, bo jest praktycznie codziennie w użyciu.

Mój syn nie znosi wydmuchiwac nosa a tym bardziej nie toleruje tradycyjnych apiratorów. Odciaganie wydzieliny kończy sie wtedy okropnym płaczem i złością co bardzo utrudnia sprawę. Przy Katarku jest mnóstwo smiechu i w końcu odciaganie nie jest dramatem.

Produkt jest zapakowany w bardzo poręczne pudełko więc bez problemu możemy zabrać cały sprzęt ze sobą do babci na noc mając wszystko pod ręką. Również w domu jest to wygodne rozwiązanie bo wszystko jest utrzymane w porządku.

Czyszczenie jest bardzo proste dzięki dołączonym szczoteczkom, przez co produkt jest zawsze higieniczny. A jest to ważne, ponieważ zmniejsza się ryzyko kolejnej infekcji. Żałuję, że tak późno Katarek zagoscił w naszym domu. Teraz jest to nasz must have!

Recenzja Magdalena Rospondek o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Magdalena Rospondek

Katarek Complete to dobre rozwiązanie, idealnie oczyszcza nosek maluszka. Nasz synek nie odczuwał dyskomfortu. Podczas czyszczenia noska był spokojny.

Katarek Complete jest bardzo prosty w obsłudze i bardzo wygodnie się go czyści. Uważamy, że jest to najlepsze rozwiązanie na rynku.

Recenzja Natalia Siatkowska-Stusek o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Natalia Siatkowska-Stusek

Do tej pory używałam Katarek niebieski i byłam bardzo zadowolona z zakupu, choć przyznam szczerze, że ciągłe używanie i wymiana filtrów była niewygodna. Teraz dzięki dołączonej szczoteczce jestem w stanie szybko wyczyścić Katarek i mycie elementów zajmuje tylko chwilę.

Przyznam, że na początku trochę obawiałam się, jak to może działać w oparciu o odkurzacz natomiast okazało się, że moje obawy były bezzasadne… Nasze dziecko jest do teraz przerażone dźwiękiem odkurzacza, więc za każdym razem gdy używamy Katarku musimy to robić w dwójkę, gdyż jedno z nas trzyma dziecko, a drugi odciąga.

Efekt jest jednak niesamowity. Żadne ręczne odciąganie katarku nie wyciągnęło tyle wydzieliny co Katarek, a nos nie był tak czysty. Oczywiście trzeba pamiętać, żeby używać soli fizjologicznej zarówno przed jak i po higienie.

Warto również wspomnieć o poręcznym opakowaniu, gdzie w środku zorganizowane jest to w logiczny sposób i nic nie lata w skrzynce. Kolor bardzo przyjazny, jak i dobrym pomysłem jest dołączenie soli fizjologicznej, którą do tej pory musiałam kupować w aptece.

Ogólnie KATAREK przyszedł w odpowiednim momencie gdy nasz bobas miał Katar i sprawdził się rewelacyjnie, dając ulgę nie tylko noskowi dziecka, ale i nam:)

Recenzja Monika Kosińska o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Monika Kosińska

Muszę przyznać, że troszkę obawiałam się aspiratora podłączanego do odkurzacza i… myliłam się bardzo. Katarek, to świetna sprawa, bardzo dobrze oczyszcza nosek, bardzo łatwo podłącza się go do odkurzacza, czyszczenie też nie sprawia żadnych trudności (w zestawie jest szczoteczka).

Pierwsze użycie było lekko stresujące. Zuzia zdziwiła się słysząc odkurzacz i to po części pomogło oczyścić nosek (bo bardzo za aspiratorkami nie przepada, przekręca główkę i płacze). A tak z zaskoczenia szybko poszło i mam nadzieję, że przy dalszym użytkowaniu, nawet Jej się to spodoba.

Dodam, że przy katarze u dziecka z wiotkością krtani bardzo się przydaje ;)

Recenzja Sylwia Kociołek o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Sylwia Kociołek

Produkt jest świetny, gdyż nie trzeba ustnie odciągać kataru, co było totalnie nieefektywnie. W szybki sposób usuwa wydzielinę z noska dzięki stałej i dość silnej sile ssania.

Skuteczny i szybki wystarczy kilka chwil by oczyścić nosek, a dziecko się nie denerwuje i dziękuje mi zawsze uśmiechem.

Recenzja Anna Matkowska o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Anna Matkowska

Katarek to najlepszy produkt, dzięki któremu łatwo i bezpiecznie zadbamy o nosek naszego Maluszka. Jest on absolutnym must have potrzebnym w wyprawce dla naszego nowo narodzonego dziecka.

Ta najnowsza wersja pozwala nam go dokładnie wyczyścić, posiada świetne opakowanie dzięki czemu mamy jak go przechować, dodatkowo na sam początek mamy sól która jest niezbędna do prawidłowego wyczyszczenia noska naszego Szkraba.

Wielkim plusem jest to, że dzięki Katarkowi i odkurzaczowi nie musimy się męczyć np. zasysając ustami powietrze, czy używać mało higienicznej gruszki.

Jest to produkt GODNY POLECENIA i ważny przy kompletowaniu wyprawki.

Recenzja Nikolina Szczypka o Katarek Complete. Aspirator do odkurzacza

Nikolina Szczypka

Katarek w porównaniu do zwykłej gruszki jest o niebo lepszy. Nie ma ryzyka ze się zrobi krzywdę dziecku, odciąga bardzo dużo wydzieliny.

Córka ogólnie źle zniosła „zabieg” ale ona ogólnie nie lubi hałasu i odkurzacza. Ale z samego zabiegu jestem zadowolona.

Serdecznie polecam.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: