Puzle. Cotoons. Opinia

Nasza ocena: 

Recenzje testerów

 
Agnieszka, mama Krzysztofa

Zabawka od pierwszej chwili zainteresowała mojego synka. Zaczął się nią od razu bawić- wkładać figury w puste miejsca. Zabawka jest estetycznie wykonana, jest kolorowa i wzbudza zainteresowanie dziecka. Klocki są lekkie i łatwo jest dziecku trzymać je w rączkach i budować z nich. Ważne dla mnie jest, że można się nią bawić na różne sposoby: dopasowywać elementy, budować z klocków- na zasadzie wyciskania i mamy stabilną wieżę lub luźne układanie elementów na sobie. Dodatkowo klocki mają elementy interaktywne- do naciskania i obracania lub wypukłe obrazki tematyczne. Oprócz tego można je układać jako puzzle, ale na to mój synek jest jeszcze za mały. Jedyny minus to elementy, które dopasowuje się do środka klocków, są za małe- łatwo mieszczą się w buzi dziecka, a tak nie powinno być jeśli mówimy o zabawce dla rocznego dziecka.

 
Agnieszka, mama Aleksandry

Pierwsze wrażenie pozytywne: wysoka jakość wykonania, ładna kolorystyka, wiele możliwości zabawy, wygodne opakowanie. Dziecko od pierwszych chwil zainteresowało się nową zabawką. Córka ma 20 miesięcy i potrafi już sama kreatywnie wymyślać zabawy. Chętnie układa z tych klocków różne konstrukcje. Świetnie radzi sobie też z dopasowywaniem kształtów, natomiast w tym zakresie zabawka jest moim zdaniem niedopracowana. Małe rączki nie potrafią sobie zupełnie poradzić z tym, żeby wyjąć kształt z dopasowanego do niego otworu i rozpocząć zabawę od nowa. Jako puzzle są zdecydowanie zbyt trudne do ułożenia, a córka jest w tym zakresie akurat ekspertem i potrafi doskonale układać wieloelementowe, standardowe puzzle. Myślę, że jeszcze długo nie będzie potrafiła sobie poradzić z tymi puzzlami, które są również trudne w doczepianiu do siebie poszczególnych elementów. Zgodnie z informacją na opakowaniu produkt przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesięcy. Natomiast nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak tak małe dzieciaczki miałyby się bawić z użyciem tej zabawki. Niestety jak się okazuje produkt nie oferuje maluszkowi aż tak wielu możliwości zabawy, jak mogłoby się początkowo wydawać.

 
Małgorzata, mama Jana

Puzzle są interaktywne i kolorowe. Słowo interaktywne jednak jest nieco nadużyte, gdyż interakcji nie ma za wiele. Zabawki mają też małe elementy, niekoniecznie według mnie odpowiednie dla tak małych dzieci jakimi są niemowlęta. I to co mnie naprawdę rozczarowało to zapach, gdy otworzyłam pudełko, plastik zabawki okrutnie pachniał. Plus puzzli to kolory i staranność wykonania.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: