reklama

Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Nasza ocena: 
 Jakość mleka
 Stosunek ceny do jakości
 Smak mleka
 Wydajność mleka
 Zaufanie do marki po teście

Jeśli zastanawiasz się nad mlekiem następnym dla swojego maluszka to o NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O wydaje się być świetnym wyborem. Tak wynika z opinii rodziców, których dzieci przetestowały ten produkt.

Na czym polega unikalność mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O?

Inspirując się badaniami nad mlekiem kobiecym, eksperci opracowali nową, unikalną recepturę NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O, która zawiera: 

Dlaczego mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O rekomendują rodzice?

Przejście z karmienia naturalnego jest dla wielu mam ogromnym przeżyciem i dzieliły się z nami swoimi obawami, które ... okazały się niepotrzebne. Dziecięce brzuszki dobrze zareagowały na NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O, nie zauważono dolegliwości pokarmowych a maluchy chętnie wypijały pełne porcje mleka. Dla mam ważna okazała się informacja, że zawiera oligosacharyd o strukturze identycznej jak w ich pokarmie. Chwalono produkt za jakość, opakowanie, smak, cenę. Markę oceniono na 5. I większość rodziców zadeklarowało, że będziesz kontynuować karmienie  mlekiem NAN OPTIPRO Plus 3 po 12 miesiącu życia.

Przeczytaj niektóre opinie napisane przez babyboomowych rodziców

Recenzje testerów

Recenzja Magda, mama Jakuba 7 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Magda, mama Jakuba 7 miesięcy

Mleczko jest bardzo smaczne. Obawiałam się, że maluch nie będzie chciał pić modyfikowanego mleczka, jednak po 3 podejściach było już super:) Mleczko ma bardzo dobry skład, dostosowany do wieku i rozwoju dziecka. Nie było żadnych problemów brzuszkowych, a wręcz przeciwnie, jakby się brzuszek bardziej uspokoił. Mleczko bardzo ładnie rozpuszcza się w wodzie. Pachnie całkiem sympatycznie i jest całkiem smaczne:) Dołączona do opakowania miarka pozwala precyzyjnie odmierzyć potrzebną ilość mleka. Pudełko jest duże i bardzo wydajne. Potem użyliśmy je jako wazonik, a następne będą użyte jako doniczki do ziół:)

Recenzja Katarzyna, mama Nikodema 6 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Katarzyna, mama Nikodema 6 miesięcy

Syn zawsze wypijała butelkę do końca, nigdy nie miał po tym mleku żadnych problemów z brzuszkiem.Było łagodne i idealnie zbilansowane. Zamierzam podawać synowi też mleko NAN OPTIPRO 3. NAN OPTIPRO nigdy nas nie zawiodło, wręcz przeciwnie - zawdzięczam mu dobry humor swojego dziecka i przespane noce. Uregulowało rytm wypróżnień, do tej pory nie wiemy co to zaparcia. Nie znam osoby, która karmiąc dziecko tym mlekiem miałaby o nim złe zdanie. Mleko nie powoduje alergii, jest ogólnodostępne i przystępne cenowo. Wszystkim serdecznie polecam.

Recenzja Daniel, tata Wiktorii 7 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Daniel, tata Wiktorii 7 miesięcy

Byliśmy pełni z żoną obaw, gdyż ona wracała do pracy, a dotychczas karmiła piersią, a ja miałem zostać w domu. Chcieliśmy dać córce mleko z doskonałym składem, jednak omawialiśmy się, czy będzie jej ono smakowało. Na całe szczęście córa zaakceptowała mieszankę. Teraz karmię ja - tata. Polecam wszystkim rodzicom, którzy zastanawiają się na wyborem mleka następnego.

Recenzja Sylwia, mama Gabrieli 7 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Sylwia, mama Gabrieli 7 miesięcy

Bardzo dobry produkt, najwyższej jakości skład sprawia, że mleko jest łatwo i dobrze przyswajane przez brzuszek córeczki. Opakowanie również sprawiło wiele radości ;) Smak mleka zdecydowanie przypadł do gustu naszej kruszynce i nasza córka pije je zawsze z ogromnym apetytem. A co najważniejsze nie zauważyliśmy po nim żadnych dolegliwości brzuszkowych u naszego dziecka.Konsystencja mleka łatwo rozpuszcza się i nie powstają grudki. Dodatkową zaletą jest także wygodne opakowanie, które umożliwia szczelne zamknięcie mleka po przygotowaniu i plastikowa miarka. Testowanie zaliczamy do udanych! Jeszcze raz dziękujemy.

Recenzja Sylwia, mama Jasia 9 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Sylwia, mama Jasia 9 miesięcy

Z wielką radością poleciłabym mleko Nan innym mamom, gdyż uważam, że jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o pokarm zastępujący mleko matki. Sam skład bardzo zbliżony do składu mleka matki - to tylko jedna z nielicznych jego zalet. Mleko w naszym przypadku od razu posmakowalo synkowi, z chęcią wypijał całą buteleczkę. Po wprowadzeniu mleka Nan do diety mojego synka nie wystąpiły żadne dolegliwości związane z brzuszkiem, a co najważniejsze mam pewność, że synek się najada i prawidłowo rozwija.

Recenzja Anna, mama Zosi 7 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Anna, mama Zosi 7 miesięcy

Bardzo bałam się powrotu do pracy, a właściwie tego, że będę musiała odstawić córkę od piersi, a ta nie zechce pić żadnego mleka modyfikowanego. Ku mojemu zaskoczeniu strzałem w 10 okazało się mleko Nan. Córeczka od razu je polubiła i z radością wypija mleczko aż do samego końca. Mnie jako mamę cieszy fakt, że mleko jest dobrej jakości, ma unikalną recepture i doskonały skład, który niczym nie odbiega od składu matczynego mleka. Mleko Nan nie powoduje boli brzuszka w tym wzdęć czy też zaparć. Polecam.

Recenzja Barbara, mama Arkadiusza 10 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Barbara, mama Arkadiusza 10 miesięcy

Mleko Nan Optipro Plus 2HM-o jest produktem godnym zainteresowania. Dobrze sprawdza się przy konieczności przejścia od karmienia naturalnego na mleko następne, a patrząc, jak mój Maluszek (bez zawahania) pochłania kolejną porcję, odważę się powiedzieć, że smak mleka jest/musi być zbliżony do pokarmu naturalnego. Skład Nan Optipro Plus 2HM-O jest bardzo dobry i wyróżnia się na tle innych produktów tej kategorii. Opakowanie (metalowa puszka) jest bardzo wygodne , a cena jak najbardziej adekwatna. Kochane Mamy: jeśli jeszcze nie sprawdziłyście skuteczności Mleka Nan Optipro Plus 2HM-O, to serdecznie polecam:) U mnie (i mojego dziecka) marka Nan otrzymuje piątkę z plusem!

Recenzja Anna, mama Zuzi 8 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Anna, mama Zuzi 8 miesięcy

Jestem zadowolona z mleka NAN OPTIPRO Plus 2 HM-O. Stosuje karmienie mieszane. Mleko NAN polecam do przechodzenia na butelkę z karmienia piersią. Moja Zuzia - 8 miesięcy bardzo dobrze przyjęła mleko. Nie miała zadnych problemów z brzuszkiem. Smak również jej odpowiada. Polecam NAN OPTIPRO PLUS 2 HM-O każdej mamie która chce by jej dziecko po zakończeniu karmienia piersią dostawalo to co najlepsze. Sądzę że po 12 miesiącu życia mojej córki będziemy kontynuować przygodę z mlekiem NAN. Podczas testowania tego produktu zaufalam marce NAN i z chęcią polecę innym mamom.

Recenzja Joanna, mama Gabrieli o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Joanna, mama Gabrieli

Mleko Nan Optipro plus 2 HMO szczerze mogę polecić, ponieważ jako jedyne mleko ma w swoim składzie oligosacharydy takie jak w mleku matki, ponadto zawiera wysoką ilość DHA, co jest ważne dla prawidłowego rozwoju mózgu oraz wzroku oraz wiele cennych witamin i minerałów potrzebnych dla maluszka. Moja córka chętnie je pije, nie ma przy tym zadnych problemów z brzuszkiem, nie ma kolek ani nie ulewa. Mleko Nan Optipro Plus HMO. Jest to produkt wysokiej jakości.

Recenzja Anna, mama Piotrusia 9 miesięcy o Mleko następne Nestlé NAN OPTIPRO plus 2 HM-O

Anna, mama Piotrusia 9 miesięcy

Puszka była szczelnie i prawidłowo zamknięta. Opakowanie z wyżłobieniami daje możliwość stabilnego trzymania w dłoni. Mocowanie miarki - higieniczne, wygodne, a długa rączka umożliwia łatwe wykorzystanie mleka do samego dna. Wieczko z przezierną częścią umożliwia kontrolę ilości mleka w puszcze bez otwierania pojemnika - na pewno ułatwienie dla zapracowanej mamy (wystarczy rzut oka przed zakupami i już wiadomo, czy trzeba kupić kolejne opakowanie :) Szata graficzna, skład, sposób przygotowania itp. są czytelne, przyjazne oku i estetyczne. Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to idealne rozwiązanie na dokarmianie maluszka - dotychczas dziecko karmione piersią bez problemów zaakceptowało nowy smak mieszanki NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Nie wystąpiły dolegliwości brzuszkowe (wzdęcia, biegunki czy zaparcia, bóle brzuszka itp.), choć o zaparcia bardzo się obawiałam. Skład idealnie dobrany tak, aby wspierać i stymulować rozwój synka w kolejnym etapie życia.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: