reklama

Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Nasza ocena: 
 Smak mleka
 Przyswajalność przez brzuszek dziecka
 Jakość produktu


Wiemy, że gdy skończy się wyjątkowy czas karmienia piersią będziesz chciała wybrać produkt najlepszy dla Twojego maluszka. Poznaj NAN OPTIPRO® Plus 2.

Unikalna technologia i wieloletnie badania nad mlekiem mamy pozwoliły ekspertom Nestlé stworzyć wyjątkową recepturę mleka następnego które zawiera wysokiej jakości białko OPTIPRO®, w ilości dopasowanej do potrzeb Twojego dziecka.

Babyboomowe mamy (23) miały okazję sprawdzić, czy ich dzieci zaakceptują, a może nawet pokochają NAN OPTIPRO® Plus 2.

Wszystkie mamy najbardziej doceniły jakość produktu oraz odpowiednią zawartość białka. Ważne, że wszystkim dzieciom smakowało mleko. 90% z nich doskonale tolerowało NAN OPTIPRO® Plus 2, dwie z mam nie potrafiły tego ocenić. Wszystkie za to poleciłyby zakup innym mamusiom. Zresztą przeczytajcie ich opinie!

Recenzje testerów

Recenzja Jolanta Masłowska o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Jolanta Masłowska

Dla mnie jako mamy najważniejszy jest komfort brzuszka i dobre samopoczucie malucha. Ważne jest to aby mleko nie uczulało, nie powodowało zaburzeń jelitowych i smakowało dziecku, a przy tym w składzie było naturalne z cennymi składnikami odżywczymi.

Właśnie przestawiam córkę z karmienia wyłącznie piersią na mleko modyfikowane, zależy mi aby mleko, które ostatecznie będę jej podawała było dobrej jakości, a przede wszystkim dbało o dobry rozwój mojego maluszka oraz było przyjazne i zdrowe dla jego brzuszka.

Nie było żadnych kolek i dolegliwości pokarmowych, córcia wszystko zjadała do końca i spała spokojnie. Mleko dobrze rozpuszczało się w wodzie i miało przyjemny zapach. Widziałam że dziecku smakuje. Na pewno sięgnę jeszcze nie raz po to mleko Nan Optipro 2. Polecam z czystym sumieniem jako mama.

Recenzja Ewelina Olszewska o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Ewelina Olszewska

Jestem bardzo zadowolona z mleka NAN OPTIPRO Plus 2 . Cenię je za właściwości jakie posiada, jest bezpieczne dla małego brzuszka.

Jedynym minusem jest jego cena regularna, dlatego będę kupowała je tylko z promocji, bo jest sporo tańsze. Ponadto odpowiada mi to, że jest ono w puszcze, a nie w kartonie. Polecam innym mamom dla swoich pociech!!!

Recenzja Sylwia Sadlak o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Sylwia Sadlak

Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 jest łatwe do przygotowania dzięki wygodnej miarce i tabeli karmienia.

Ma łagodny przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję po rozrobieniu - nie zawiera grudek. Synek nie miał po nim żadnych problemów z brzuszkiem.

Jednak przed nami długa droga zanim przejdziemy z karmienia piersią całkowicie na mleko modyfikowane - synek zdecydowanie woli bardziej moje mleko. Jednak nie poddajemy się. Z mlekiem NAN OPTIPRO® Plus 2 wszystko jest możliwe.

Recenzja Marta Solecka o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Marta Solecka

Moja opinia mleka NAN OPTIPRO plus 2 jest bardzo pozytywna. Mleczko spełniło moje oczekiwania. Dziecko bardzo dobrze przyjęło zmianę.

Najbardziej w mleku NAN OPTIPRO plus 2 cenię sobie, że ma dużą ilość białka oraz wysoką jakość składników odżywczych, co zapewnia mojemu dziecku wszystko to czego potrzebuje.

Mleczko to sprawiło że moja córeczka się na jada i z chęcią zjada wszystko co ma w butelce czego do tej pory nie robiła.

Recenzja Monika Wegner o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Monika Wegner

Mleko zostanie z nami na dłużej Ponieważ wzbudziło nasze zaufanie. Dziecko bardzo je lubi i chętnie je mleko Nan 2.

Marka NaN2 wzbudziła nasze zaufanie i wiem, że mogę jej zaufać ,bo stawia na jakość co dla mnie jest bardzo ważne. Polecam każdej mamie, która szuka mleka idealnego.

Recenzja Anna Bojanowska o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Anna Bojanowska

Produkt jest godny zaufania i nie robi krzywdy dziecku. Mleko jest dobrze tolerowane, nie podrażnia, nie wywołuje wysypek..

Mojemu dziecku smakuje. Ma bardzo wartościowy skład, stworzony z myślą o dziecku. Warto po nie sięgnąć. W 100% spełniło moje oczekiwania.

Recenzja Karolina Radlak o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Karolina Radlak

Mleko Nan Optipro 2 jako jedno z niewielu jest w puszce, dzięki czemu łatwo je otworzyć i zamknąć. Dobrze się je przechowuje i się nie rozsypuje.

Wiele mam stosuje je dla swoich dzieci i są zadowolone tak jak ja. Ma odpowiednią ilość i jakość białka. Spełniło moje oczekiwania w 100%.

Recenzja Iwona Łyczkowska o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Iwona Łyczkowska

Dziękuje że mogłam przesterować mleko następne Nan. Jesteśmy z synkiem bardzo zadowoleni.

Mleko w 100% spełniło nasze oczekiwania. Nawet pod tym względem, że nie używamy butelek tylko synka karmię łyżeczką.

Recenzja Aneta Korba o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Aneta Korba

Wyjątkowa marka i wyjątkowy skład sprawiają, że mleko jest idealne dla każdego malucha. Mleko Nan nie sprawił żadnych problemów z brzuszkiem, a jego delikatny smak jest idealny.

Mleko Nan jest ideałem i liderem wśród mlek dla niemowląt. Zawiera wyjątkowe składniki, które wspomagają rozwój malucha, dbając o jego zdrowie i samopoczucie.

Mleko smakowało dziecku. Zawiera witaminy, minerały, podobne do mleka kobiecego z czystym sumieniem mogę polecić mleko Nan każdej mamie, która pragnie dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze.

Recenzja Magda Chabierska o Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Magda Chabierska

Jestem bardzo zadowolona z mleczka, bo myślałam, że próba zakończy się fiaskiem... na szczęście synek był zachwycony :)

Brzuszek bez problemów, najedzony, kupki są ok. Najważniejsze, że małemu smakuje. Jest na prawdę smaczne:)

Synek bez większego grymaszenia zaakceptował nowe mleko i pije z wyraźnym zachwytem i smakiem.
Mleko ma odpowiednio skomponowany skład, dzieki czemu nie mamy żadnych problemów z brzuszkiem.

Wygodne opakowanie, pozwala na przetrzymywanie mleczka w świeżości, a załączona miarka pozwala precyzyjnie odmierzyć potrzebna ilość proszku.

Bardzo łatwo się rozpuszcza, nie pozostawia grudek. Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 dostępne jest w każdym większym sklepie.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: