reklama

Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Nasza ocena: 
 Jakość miarki
 Łatwość obsługi
 Użyteczność miarki

Czym jest miarka temperatury wody do mleka w proszku. Dzięki niej w szybki sposób przygotujesz mleko dla malucha - bez termometru czy podgrzewacza.  Jak uzyskać zalecaną przez producentów mleka w proszku temperaturę wody? To proste! Wystarczy zalać miarkę wodą w temperaturze pokojowej - do poziomu niebieskiej skali naczynia, a następnie dopełnić ją świeżo zagotowaną wodą z czajnika - do poziomu skali czerwonej. Odpowiednie proporcje wody pozwalają na uzyskanie temperatury +/- 40°C.

Poznaj opinie mam, które miały okazję wypróbować miarkę.

Recenzje testerów

Recenzja Ania, mama 2-miesięcznego Adasia o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Ania, mama 2-miesięcznego Adasia

Cieszę się, że miałam okazję wypróbować ten produkt. Miarka do przygotowania mleka w proszku sprawdziła się znakomicie. Jej obsługa jest bardzo prosta!

W kilka chwil można przygotować mleko dla dziecka, co jak wiemy, czasem bywa kłopotliwe (szczególnie w nocy czy podczas głośnego akompaniamentu malucha...). Od teraz nie muszę już sprawdzać temperatury mleka przy pomocy termometru czy zdać się na test na własnej skórze. Nadrukowana na miarce skala pozwala uzyskać idealną temperaturę.

Bardzo podoba mi się to, że produkt można myć w zmywarce, jest wolny od szkodliwych substancji a przede wszystkim - wyprodukowano go w Polsce. Miarkę poleciłam koleżankom i sporządziłam post na instagramie. Uważam, że tak świetny produkt w rewelacyjnej cenie trzeba promować. Brawo polskie firmy!

Recenzja Ewelina, mama rocznego Jacusia o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Ewelina, mama rocznego Jacusia

Jestem bardzo zadowolona z miarki temperatury wody do mleka w proszku. Szczerze nie miałam pojęcia jak działa takie cudo i bardzo mile zostałam zaskoczona. Przede wszystkim miarka jest poręczna, niewielka.

Ponadto nie muszę się martwić, że mleko jest za zimne, czy za ciepłe. Wlewam wymierzoną ilość wody i gotowe. Ponadto miarka posiada kilka wskaźników ml mleka. Także w zależności jaką ilość akurat wypije moje dziecko, tyle odmierzam. Bardzo polecam tą miarkę innym mamom i żałuję, że odkryłam ją tak późno.

Recenzja Ania, mama 6 -miesięcznego Kacperka o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Ania, mama 6 -miesięcznego Kacperka

Gadżet bardzo przydatny podczas karmienia mlekiem modyfikowanym i nie tylko. Używam go również w celu przyrządzenia kaszki czyli na etapie rozszerzania diety.

Kiedyś borykałam się z problemem poparzonych palców czy ust, odkąd używam miarki do wody ten problem zniknął. Produkt łatwy w obsłudze - do niebieskiego paska nalewamy wodę w temperaturze pokojowej a następnie do czerwonej linii - wrzątek.

Przelewamy do butelki, wsypujemy mleko i gotowe! Mamy pewność że temperatura pokarmu jest odpowiednia i na pewno nie poparzy dzidziusia. Miarka ma też piękny design i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szkoda ze tak późno odkryłam ten produkt ale w przyszłym roku pojawi się kolejny członek rodziny więc super ze od początku nie będę mieć problemu z przyrządzaniem pokarmów. Polecam.

Recenzja Magda, mama 4 - miesięcznego Antosia o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Magda, mama 4 - miesięcznego Antosia

Miarka temperatury wody do mleka w proszku jest świetnym rozwiązaniem. Dzięki niej nie ma żadnego problemu z uzyskaniem odpowiedniej temperatury mleka.

W nocy, kiedy jestem zaspana i spieszę się ze zrobieniem jedzonka dla synka miarka sprawdza się rewelacyjnie.Mąż też bardzo chwali ten produkt i nie boi się już że mleko będzie za gorące.

Recenzja Monika, mama 18-miesięcznego Hubercika o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Monika, mama 18-miesięcznego Hubercika

Zgłaszając się do testów spodziewałam się, że to będzie miarka z termometrem a tu takie zaskoczenie. Fajny, pomysłowy i bardzo prosty gadżet ułatwiający przygotowanie mleka. Teraz nie muszę sprawdzać temperatury wody na nadgarstku czy też palcem, bo wiem, że mleczko będzie idealne. Prostota i wygoda sama w sobie. ;-)

Fajnie, że mamy zaznaczone ile należy wlać wody zimnej a ile gorącej by wyszła idealna temperatura 40 stopni. Szkoda tylko, że miarka jest z miarką do 180 ml, ale jak na razie nam to wystarcza.

Recenzja Edyta, mama 15 - miesięcznego Krzysia o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Edyta, mama 15 - miesięcznego Krzysia

Miarka spodobała się mężowi, który często miał problem z określeniem dobrej temperatury. Okazała się przydatna najbardziej w nocy kiedy zależy na szybkim przygotowaniu pokarmu dla dziecka. Woda zaznaczona ma miarce jako idealna okazała się ciut za ciepła, dlatego wlewałam powyżej kreskę wodę o temperaturze pokojowej.

Miarkę łatwo się myje. Jest lekka i zajmuje mało miejsca. Używałam jej również do odmierzania innych substancji w kuchni. Dzięki miarce miałam zawsze przygotowaną wodę. Na pewno miarka ułatwia życie.

Recenzja Nela, mama 2 -letniego Filipka o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Nela, mama 2 -letniego Filipka

"W naszym przypadku jest to przydatny gadżet, gdyż aby prawidłowo sporządzić mleko najpierw należy wlać 3/4 odmierzonej wody, rozpuścić proszek, a następnie dolać pozostałą odmierzoną część wody.

Plusy:
- ergonomiczny kształt miarki;
- przyjazna dla oka faktura wodna;
- właściwie wyprofilowany lejek - nie rozlewa płynów;
- odpowiednia wielkość pojemnika.
Minusy:
- za mała skala przyrządzonych płynów jedynie do 180 ml (my pijemy 210ml);
- nie jest zachowana właściwa proporcja podziałki zimnej i gorącej wody. Przyrządzone mleko w podanych proporcjach posiada zbyt niską temperaturę, proszek nie rozpuszcza się prawidłowo, jest zbyt niska temperatura. Wg mnie w przypadku osiągnięcia prawidłowej temperatury wody do przyrządzenia mleka o pojemności 180 ml proporcje powinny być inne, zimnej wody powinno być mniej o 20 ml."

Recenzja Agnieszka, mama 1,5 -rocznej Oli o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Agnieszka, mama 1,5 -rocznej Oli

Proste rozwiązania są najlepsze! Miarka, oparta na podstawowych prawach fizyki, stała się u nas w domu podstawowym narzędziem przy przygotowywaniu mleka dla córki.

Nie mogłam początkowo uwierzyć w jej prostotę i doskonałość w jednym. Jest ona ulepszoną wersją sposobu do przygotowywania płynów o odpowiedniej temperaturze, z którego korzystaliśmy na co dzień, zrażeni zawodnością urządzeń elektrycznych.

Brzuszek maluszka jest na tyle delikatny, że wymaga specjalnego traktowania i również temperatura podawanych płynów odgrywa tutaj ogromne znaczenie. Cenimy miarkę temperatury wody do mleka w proszku przede wszystkim za niezawodność i szybkość przygotowania płynów.

Korzystając z niej jesteśmy spokojni, że temperatura podawanego córce mleka jest odpowiednia. Dzięki niej możemy też przygotowywać mleko błyskawicznie i uniknąć płaczu maluszka, który przecież nie rozumie, że musi czekać. Jedynym aspektem, który można by ewentualnie poprawić jest sterylność miarki. Gdyby miała np. pokrywkę szczelnie zamykającą wnętrze wówczas byłaby rozwiązaniem idealnym. Polecamy miarkę innym rodzicom jako przedmiot niezbędny i znacząco ułatwiający codzienność w każdym domu, gdzie przygotowuje się mleko modyfikowane.

Recenzja Ania, mama 6-miesięcznego Filipka o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Ania, mama 6-miesięcznego Filipka

Świetny wynalazek. Nie musisz kupować podgrzewacza, czy studzić bądź ogrzewać butelki w kąpieli wodnej. Wystarczy przygotować gorącą wodę i wodę w temperaturze pokojowej, nalać patrząc na skalę miarki i gotowe.

Mamy mleko w idealnej temperaturze gotowe do podania. Każdy sobie z tym poradzi, nawet w nocy o północy wyrwany ze snu. Dzięki miarce przygotujemy mieszankę bardzo szybko. Można ją myć w zmywarce. Miarka ma różne skale, dlatego możemy przygotować bez problemu różne objętości mleka. Polecam serdecznie ten wynalazek.

Recenzja Wiesława, mama 22-miesięcznej Igi o Miarka temperatury wody do przygotowywania mleka w proszku

Wiesława, mama 22-miesięcznej Igi

Zawsze problemem w pośpiechu była ilość i temperatura wody do mleka czy kaszki ten produkt spadł mi z nieba dla męża to wręcz zbawienny produkt. Bardzo jesteśmy zadowoleni z funkcjonalności miarki , jest wygodna poręczna i bardzo pożyteczna.

Dzięki niej przygotowanie kaszki czy mleka jest bardzo szybkie i wygodne. Zaoszczędza dodatkowych nerwów że mleko jest za gorące czy też za zimne i nie rozpuści się tak jak powinno. Dodatkowym plusem jest lejek przy którym nie ma opcji wylania wody. Z czystym sumieniem polecam tę miarkę jak dla mnie innowacyjny produkt. Przy tak niskiej cenie powinien mieć ją każdy rodzic. Jeśli chodzi o szatę graficzną produktu to również ciekawa.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: