reklama

Musli Bocianek. Opinie mam

Nasza ocena: 
 Smak musli
 Skład musli
 Design opakowania
 Wygoda użycia opakowania

Kobieta w ciąży i mama karmiąca malucha piersią powinny zwracać szczególną uwagę na jakość spożywanych przez siebie produktów. W tych okresach bardzo ważne jest, by poprzez codzienną dietę dostarczać organizmowi najważniejszych i niezbędnych elementów odżywczych. Kluczowa jest jakość i skład pożywienia.

Jednym z produktów, które stworzono z myślą o ciężarnych i karmiących jest musli Bocianek. Wypróbowały go babyboomowe mamy. Jak musli wypadło w testach? Jaką dostało ocenę?

Musli Bocianek to pierwsze na rynku musli dedykowane kobietom w ciąży i mamom karmiącym. Przygotowano je z najwyższej jakości składników. Bogaty skład to perełka wśród musli dostępnych na rynku. Bardzo ważne jest, że produkt nie zawiera dodatku cukru, barwników i konserwantów. I jest wyjątkowo smaczny.

Musli jest bardzo dobre jakościowo. Pożywne. Pełne bogatych naturalnych składników, witamin, składników mineralnych. Wiem, co jem i że dostarczam organizmowi to, co najlepsze. Monika

Wszystkim testującym produkt mamom – ciężarnym i karmiącym maluchy piersią - musli bardzo smakowało i żadna nie zmieniłaby nic w jego składzie. Najczęściej zjadały je z jogurtem, rzadziej z mlekiem. Produkt super się sprawdza w roli pożywnego i sytego posiłku, ale i szybkiej oraz zdrowej przekąski, tak w domu, jak i w podróży czy na wakacjach. Rozsmakowały się w nim także dzieciaki.

Jeden produkt, który dostarcza tak wielu cennych składników. Ciężko samemu przygotować tak bogaty skład. Świetna sprawa dla młodych mam, które nie mają czasu. Pozwala to na szybkie przygotowanie zdrowego posiłku. Musli bardzo mi smakowały, córeczce tak samo. Roksana

Uważam że musli Bocianek ma bardzo bogaty skład. Bardzo mi smakowało, miałam więcej energii. Agata

Na brawa od mam zasługuje nie tylko smak i skład musli, ale i opakowanie: zarówno ładne, jak i wygodne w otwieraniu.

Bocianek posiada wygodne opakowanie, które można wielokrotnie otwierać i zamykać co przedłuża świeżość produktu. Monika

Można powiedzieć, że musli Bocianek zdały testy celująco. Zobaczcie, co sądzą o nim nasze testerki.

Recenzje testerów

Recenzja Justyna - przyszła mama o Musli Bocianek. Opinie mam

Justyna - przyszła mama

Musli jest dobre w smaku. Dobrze łączy się z jogurtem naturalnym. Stanowi bardzo syty posiłek. Fajne opakowanie, do którego można przesypać musli. W środku produkt jest zapakowany w folię, którą można ewentualnie gdzieś przetransportować jako mniejsze opakowanie. Można je wszędzie ze sobą zabrać (ja wzięłam na wakacje). To szybka przekąska, kiedy złapie głód.

Recenzja Kinga, córka Alisha 22 miesiące o Musli Bocianek. Opinie mam

Kinga, córka Alisha 22 miesiące

Skład musli jest imponujący. Smak również jest na plus. Opakowanie bardzo wygodne w użyciu. Grafika na opakowaniu estetyczną i ładna. Musli jest zdrowe i smaczne. Zawiera wszystkie składniki odpowiednie dla kobiet w ciąży. W miseczce prezentuje się bardzo ładnie. Ogólnie oceniam je bardzo pozytywnie. Polecam serdecznie.

Recenzja Roksana, mama Weroniki 2 lata o Musli Bocianek. Opinie mam

Roksana, mama Weroniki 2 lata

Musli tak nam bardzo zasmakowało, że chcę zamówić zapas. Bardzo fajne opakowanie, w którym można bezproblemowo je przechowywać. Jeden produkt, który dostarcza tak wielu cennych składników. Ciężko samemu przygotować tak bogaty skład. Świetna sprawa dla młodych mam, które nie mają czasu. Pozwala to na szybkie przygotowanie zdrowego posiłku. Musli bardzo mi smakowały, córeczce tak samo.

Recenzja Monika, mama Piotra 4,5 roku o Musli Bocianek. Opinie mam

Monika, mama Piotra 4,5 roku

Musli bardzo mi smakowało, ale i mojemu starszemu synkowi. Zasmakował je z jogurtem i często prosi o musli. Musli jest smaczne, chrupiące i posiada wiele kawałków suszonych owoców, nasion, orzechów. To smaczna przekąska zarówno w trakcie dnia, jak i na śniadanie. Bocianek posiada wygodne opakowanie, które można wielokrotnie otwierać i zamykać co przedłuża świeżość produktu.

Recenzja Monika, mama Kacpra 7 miesięcy o Musli Bocianek. Opinie mam

Monika, mama Kacpra 7 miesięcy

Bardzo dobre jakościowo. Pożywne. Pełne bogatych naturalnych składników, witamin, składników mineralnych. Wiem, co jem i że dostarczam to, co najlepsze.

Recenzja Agata, mama Elżbiety 2 miesiące o Musli Bocianek. Opinie mam

Agata, mama Elżbiety 2 miesiące

Musli jest pyszne. Jest w nim bardzo dużo orzechów, owoców i ziaren. Karmię piersią - zarówno ja, jak i dziecko mamy dostarczone najpotrzebniejsze składniki. Musli Bocianek daje uczucie sytości. Jest bardzo smaczne i zdrowe. Jedząc je czułam się zadowolona, że zjadłam zbilansowane śniadanie. Miałam więcej energii.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: