reklama

Elektorniczna gąsieniczka. Cotoons

Nasza ocena: 

Urocza, zabawna gąsienica, która można ciągnąć na sznureczku z pewnoscią zainteresuje i ucieszy każdego malucha. Interatywna zabawka z kolorowymi światełkami i efektami dźwiękowymi (dźwięk i światło oznajmia, że kulka została odpowiednio dopasowana) jest atrakcyjna dla małego odkrywcy, jest dla niego nie tylko super zabawką, ale i trenigiem małych rączek. Gąsiennica, jak wszystkie zabawki Cotoons, stymuluje także koordynację wzrokowo-ruchową, uczy rozróżniania kształtów i kolorów.    

W zestawie znajduje się także laleczka, figurka Punky, którą można wyjmować z gąsienicy.Wymiary opakowania: 21 x 34 x 15 cm. Zasilanie bateriami: 3 x 1.5V AAA (baterie testowe w zestawie)

Cotoons to seria zabawek firmy Smoby skierowana do najmłodszych dzieci. Serię charakteryzuje wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo, ładna i żywa kolorystyka, a także ciekawa tematyka i elementy edukacyjne.
 

A co o Elektornicznej gąsieniczce sądzą mali testerzy i ich rodzice?

Recenzje testerów

Recenzja Justyna, mama Dawida o Elektorniczna gąsieniczka. Cotoons

Justyna, mama Dawida

Zacznę od tego, że zabawka okazała się hitem w domu. Wielkim plusem jest w niej to, że posiada dwa tryby zabawy- na siedząco i na stojąco. Siedząc dziecko bawi się światełkami- klockami- wyciąga je, wkłada sprawiając, że zabawka gra.

Spacerując z gąsienicą wprawiamy ją w ruch- gra ona i świeci. Dziecko chętnie się nią bawi. Lekkim minusem jest figurka, która przy żwawym spacerze często spada. Fakt ten nadrabia to, że gąsienica jest bardzo dobrej jakości. Dotykając ją poczujemy przyjemny dla dłoni gładki plastik.

Do dużych plusów można również zaliczyć fakt, że dziecko uczy się kolorów przez zabawę. Gdy kuleczki posegregujemy do dobrych kolorów zaczynają grać. W przeciwnym razie dziecko musi dalej próbować i bawić się w dopasowanie. Ogólnie oceniam zabawkę na 4 z mocnym plusem łamane na 5.
Plusy:
- efekty muzyczne
- nauka poprzez zabawę
- łatwość utrzymania w czystości
- możliwość dwóch opcji zabawy
-estetyka zabawki
- zainteresowanie u maluszka
Minusy:
-wypadająca figurka

Recenzja Anna, mama Kacpra o Elektorniczna gąsieniczka. Cotoons

Anna, mama Kacpra

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy- solidność wykonania. To cecha, na którą bardzo zwracam uwagę u zabawek, a Gąsienica Smoby jest bardzo "porządnie" wykonana. Kolory samej zabawki są bardzo ładne, mój synek lubi wkładać i wyjmować kule, mimo iż sprawia mu to jeszcze trochę trudności.

Żeby nie było tak kolorowo dostrzegam minus tej zabawki (akurat w moim mniemaniu)- myślałam, że zabawka będzie posiadać więcej melodyjek. Trochę mało funkcji jak na tę cenę. Synkowi mimo to najwyraźniej się podoba zabawka. Fajnie, że jest cicha. Większość zabawek ma bardzo głośny dźwięk, którego dziecko może się wystraszyć.

Czy polecę innym? Myślę, że tak, ponieważ jednak solidność i trwałość wygrywa. Uważam też zabawkę za bezpieczną (pozbawiona jest małych, nietrwałych elementów).

Recenzja Kasia, mama Poli i Nadii o Elektorniczna gąsieniczka. Cotoons

Kasia, mama Poli i Nadii

Zabawka wygląda ciekawie, jest kolorowa przez co dziecko od razu się nią interesuje. Na początku trochę skrzypi przy jeżdżeniu, ale ten problem szybko mija.

Zabawka ma sympatyczny kształt gąsienicy, a w zestawie dołączone są 3 kulki i figurka dziecka. Kulki są w 3 kolorach zakończone konkretnym kształtem, który trzeba dopasować w odpowiednie miejsce na gąsienicy

. Po włożeniu kulki słychać krótki dźwięk, po ułożeniu wszystkich trzech leci melodia. Minus jest taki, że melodia jest tylko jedna i szybko się nudzi. Ogólne wrażenie jest pozytywne, zabawką bawi się zarówno 3 latka jak i 9 miesięczne dziecko.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: