reklama

Masza i Niedźwiedź. Dwupoziomowy dom. Opinie

Nasza ocena: 

Dwupoziomowy dom Niedźwiedzia to uroczy domek z 2 figurkami Maszy i Niedźwiedzia, który daje wiele możliwości zabawy. Tą zabawką będą zachwyceni zwłaszcza mali fani uwielbianej przez dzieci bajki o przygodach małej Maszy i jej przyjaciela niedźwiedzia z cyrku. Domek ma otwierane drzwi, lodówkę z obrotowymi elementami, zasuwaną kotara prysznicowa, łóżeczko z przyciskiem, aby figurka podskakiwała. 

Wiele frajdy sprawi linka z mocowaniem do półki, na której wiesza się kosz, a w nim przewozi po linie figurki. Domek zawiera wiele akcesoriów wyposażenia pomieszczeń oraz atrybutów tytułowych bohaterów bajki. Wysokość lalki: ok. 12 cm Wymiary: 11 x 35 x 22 cm

Recenzje testerów

Recenzja Weronika, mama Emilii o Masza i Niedźwiedź. Dwupoziomowy dom. Opinie

Weronika, mama Emilii

Testowana przez nas zabawka czyli Dwupoziomowy Dom Niedźwiedzia od Simby jest przede wszystkim świetnej jakości. Dbałość o szczegóły, jakość materiałów z jakich jest wykonana i funkcjonalność jest w jej przypadku na najwyższym poziomie.

Domek daje wiele możliwości zabawy i nieograniczone pole do popisu wyobraźni dziecka. Pomysłowe mechanizmy, melodia z bajki czy doskonale odwzorowane mebelki w domku tylko uprzyjemniają dziecku zabawę. Sprawiają, że moja córka z radością wciela się w rolę łobuziary Maszy i wymyśla razem z Niedźwiedziem kolejne przygody.

Zabawka pozwala bawić się wesoło razem z rodzicem lub w pojedynkę. Daje mojemu dziecku wiele frajdy, uczy cierpliwości (szczególnie na przykładzie Niedźwiedzia, który musi znosić szalone pomysły Maszy), uczy odgrywania przeróżnych scenek. Poza tym zabawa domkiem wywołuje w naszym domu wiele śmiechu i zabawnych sytuacji. Wszystkim będę polecać tę zabawkę.

Recenzja Anna, mama Aleksandry o Masza i Niedźwiedź. Dwupoziomowy dom. Opinie

Anna, mama Aleksandry

Zabawka bardzo spodobała się dzieciom. Ja z mężem również lubimy się nią bawić. Postaci jak i małe akcesoria są takie realistyczne - jak z bajki.

Jestem na prawdę pod wrażeniem, okienka otwierają się jak w bajce, do tego drzwiczki są zamykane na skobel, ale najlepszy jest mini samowar w którym można zaparzyć herbatkę. w pudełku są też naklejki którymi dekoruje się domek.

Zabawka jest wykonana z dużą dbałością zarówno szczegóły jak i o jej jakość. Jest sporo małych elementów na które jednak trzeba uważać zwłaszcza przy młodszych dzieciach aby nie pogubiły. Domek Maszy i niedźwiedzia umili czas dzieciom niezależnie od wieku, z pewnością rodzeństwo odnajdzie w nim wspólną zabawę.

Recenzja Marta, mama Piotra i Bartłomieja o Masza i Niedźwiedź. Dwupoziomowy dom. Opinie

Marta, mama Piotra i Bartłomieja

Domek Maszy i Niedźwiedzia od Simby okazał się świetnym prezentem dla moich dwóch synków. Ku mojemu zaskoczeniu większą frajdę z zabawy miał 5-cio latek niż młodsze dziecko. Chłopcy bardzo lubią oglądać w telewizji bajkę z tymi bohaterami, pewnie też dlatego tak chętnie się nią bawili.

Produkt jest solidnie wykonany, plastik nie ma ostrych krawędzi, jest bezpieczny i bez problemu mogą się nim bawić młodsze dzieci. Jedynym niebezpieczeństwem byłyby tu malutkie akcesoria kuchenne ( kubeczek, bułeczki ) ale na instrukcji jest informacja o progu wiekowym 3+. Zabawka ma dwie strony, dzięki czemu dwoje dzieci może bawić się jednocześnie nie przeszkadzając sobie za bardzo.

Dzięki temu, że domek posiada bardzo ciekawe wnętrze i wiele ruchomych elementów, zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Dzieci same mogą przestawiać meble, ustawiać je tak jak będą chciały. Domek ma melodyjkę (niestety tylko jedną) zamykane drzwi, otwierane okna, ruchome łóżko, otwierana skrzynię, ciekawie zrobioną lodówkę z chlebakiem, To wszystko sprawia, że domek zyskuje na swojej atrakcyjności. Mimo, iż moim dzieciom bardzo spodobał się ten domek to ja jednak mam niedosyt.

Cena zestawu jest wysoka, także moim zdaniem powinna posiadać więcej elementów urozmaicających zabawę (chociażby światełko, więcej melodyjek, piosenkę, głos bohaterów z bajek). Poza tym razem z dziećmi jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej zabawki, chętnie się nią bawimy i cały czas odkrywamy jej nowe możliwości,

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: