reklama

Aleksander. Przeplatanki dla dziewczynek. Opinie

Nasza ocena: 

Przeplatanki dla Dziewczynek to zabawa polegająca na przeplataniu kolorowego sznurka przez dziurki umieszczone na obrazku.

Zabawka ćwiczy zręczność, cierpliwość, precyzję. Jest doskonałym wstępem dla dzieci do nauki wiązania butów oraz kokardek. Zestaw zawiera 8 dziurkowanych obrazków.

Recenzje testerów

Recenzja Małgorzata, mama Can, Ilajd i Cataley o Aleksander. Przeplatanki dla dziewczynek. Opinie

Małgorzata, mama Can, Ilajd i Cataley

Zabawka, która w prosty sposób rozwija u dziecka zdolności manualne, jest świetną pomocą w nauce wiązania sznurowadeł, uczy cierpliwości i bardzo uspokaja dziecko pobudliwe.

Ładne i estetyczne wykonanie, kartoniki sztywne lakierowane, co umożliwia utrzymanie zabawki w czystości.

Recenzja Roksana, mama Julii o Aleksander. Przeplatanki dla dziewczynek. Opinie

Roksana, mama Julii

Zabawka jest prosta, więc 4-latka nie miała żadnego problemu ze zrozumieniem, jak się nią bawić. Za to już samo przeplatane okazało się nieco trudniejsze dla małych paluszków, ale Córcia nie poddawała się i szybko nauczyła się przekładać sznuróweczki przez dziurki.

Dzięki kilku kolorowym planszom, zabawka zajmuje Córkę na dłuższy czas. Zabawka jest warta uwagi ze względu na to, że dziecko może w przyjemny sposób ćwiczyć sprawność paluszków.

Jedyny minus to mała ilość dołączonych sznurówek i szybko musiałyśmy wybrać się do obuwniczego dokupić kilka dodatkowych kolorów :)

Recenzja Agata, mama Julii o Aleksander. Przeplatanki dla dziewczynek. Opinie

Agata, mama Julii

Zabawka bardzo przypadła do gustu mi i mojemu dziecku. Opakowanie i zawartość wykonane bardzo estetycznie i budzące ciekawość już samym wyglądem.

Co do samej zabawki, która jest w formie plansz to w 100% sprawdza się jako zabawka edukacyjna. Plansze z bardzo kolorowymi obrazkami i dziurkami przez które przeplata się sznurki to świetna zabawa i nauka.

Dzięki tej zabawce córka mogła ćwiczyć nie tylko zręczność ale również precyzje i cierpliwość. Zabawka spełniła moje oczekiwania jako mamy bo jest bezpieczna a córka zyskała dobry wstęp do nauki wiązania butów czy kokardek.

Recenzja Paulina, mama Tosi (4l.) o Aleksander. Przeplatanki dla dziewczynek. Opinie

Paulina, mama Tosi (4l.)

"Przeplatanka" od początku zainteresowała moją 4-latkę. Tabliczki z obrazkami są bardzo przyjemne dla oka, ładna kolorystyka, solidne, trwałe wykonanie.

Zabawka rzeczywiście uczy - cierpliwości, precyzji, pomaga ćwiczyć małą motorykę dziecka. Stanowi fajny wstęp do nauki wycinania czy szycia. Zabawka wciąga, ma jednak mały mankament, jest niewielka ilość sznurków - 4 sztuki.

Nie wystarcza to na wszystkie obrazki. Jednocześnie ich wyciąganie jest po przepleceniu jest dość trudne (nawet do dorosłego ;)

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: