reklama

Chi Chi LOVE Happy . Opinia

Nasza ocena: 

Chi Chi LOVE Happy to śliczny piesek, który reaguje na dotyk i wykonuje aż 12 różnych poleceń głosowych. Każde dziecko będzie zachwycone, mając takiego towarzysza zabaw. Piesek potrafi szczekać, chodzić, merdać ogonem z radości, poruszać główką. Nie lubi, gdy się go ciągnie za ogonek.

Słodki psiak ma różową torbę, w której można go nosić, dlatego może być ulubioną zabawką malucha nie tylko w domu - chętnie pójdzie z nim na spacer! Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5. roku życia. 

A co o piesku sądzą testujące go dzieci i ich rodzice?

Wygląda, że piesek jest po prostu zabawką marzeń dla małych dziewczynek. Zresztą poczytajcie!

Recenzje testerów

Recenzja Agnieszka, mama Leny o Chi Chi LOVE Happy . Opinia

Agnieszka, mama Leny

Piesek CHI CHI LOVE HAPPY, jest naprawdę przeuroczy. Wykonuje wszystkie polecenia, które się do niego mówi. Zabawka jest bardzo ładna, prestiżowa, córka chętnie zabiera pieska wszędzie tam gdzie ma na to ochotę dzięki poręcznej torbie. Torebka przyciąga uwagę innych dzieci.

Córka traktuje zabawkę jak swojego najlepszego przyjaciela. Cieszy mnie posiadanie takiego pieska w domu, po którym nie trzeba sprzątać, a który wywołuje uśmiech na twarzy dziecka. Baterie które były w zabawce przy praktycznie całodziennym użytkowaniu trzymają już cały tydzień i z tego co widać na razie nie mają zamiaru się skończyć.

Recenzja Adrianna, mama Julii o Chi Chi LOVE Happy . Opinia

Adrianna, mama Julii

Moim zdaniem zabawka Chi Chi Love jest absolutnym strzałem w dziesiątkę. Moja córcia nie może się od niej oderwać, a przy okazji ja z narzeczonym również dobrze się przy tym bawimy.

Piesek działa bez zarzutów i wykonuje wszystkie polecenia. Jest bardzo dobrze wykonany i przyjemny w dotyku. Czasami trzeba dokładniej wydać mu rozkaz, ale uważam, że jest to plusem, ponieważ uczy to dokładniejszej wymowy dziecka. Śmiało mogę stwierdzić, iż zabawka jest na prawdę ekstra i wywołuje uśmiech nie tylko na twarzy dziecka, ale również i dorosłych. Polecam z czystym sumieniem.

Recenzja Karolina, mama Mai i Zosi o Chi Chi LOVE Happy . Opinia

Karolina, mama Mai i Zosi

Moje córki są zauroczone pieskiem. Najbardziej pokochały komendę "Zatańczmy" gdy wraz z pieskiem mogą tańczyć i mają przy tym dużo zabawy i śmiechu.

Wszystkie funkcje są idealnie dobrane do upodobań dzieci. Piesek jest delikatny i milutki w dotyku. Jest też dość wytrzymały na urazy.

Wszystkie opcje i polecenia działają bez zarzutu.Jest to świetna interaktywna zabawka dla małych jak i większych dzieci. Ma śliczną i modną torebkę w zestawie, która służy nie tylko do noszenia pieska.

Moje córki go pokochały od pierwszego wejrzenia. Polecam go wszystkim znajomym którzy go tylko zobaczą. Warto kupić polecam.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: