SLIPin - innowacyjny pomysł na dobry sen

SLIPin - innowacyjny pomysł na dobry sen

Na temat tego, jak ważny jest sen, przeprowadzono wiele badań i napisano niejeden artykuł. Pragniemy, by nasze dzieci zasypiały bez problemów i komfortowo przesypiały całe noce, dzięki czemu i my możemy budzić się wypoczęci.

Skoro czytasz ten artykuł to pewnie tak, jak tysiące rodziców zastanawiasz się, co zrobić, by Twoje dziecko nie odkrywało się w nocy i być może testowałeś już kilka rozwiązań dostępnych na rynku.

W przypadku niemowlaków rozwiązaniem wartym uwagi jest tradycyjny śpiworek do spania. Co jednak ze starszymi dziećmi, które potrzebują więcej swobody podczas snu?

Tradycyjna kołdra, która migruje w nocy po łóżku, znajdując się pod dzieckiem, w jego nogach bądź na podłodze? Śpiworek, który krępuje ruchy, okręcając się wokół ciała niczym kokon? Ubieranie w grubszą piżamkę?

A gdyby okazało się, że istnieje rozwiązanie, które zapewni Twojemu dziecku komfortowy i nieskrępowany sen, a przy okazji sprawi, że odzyskasz spokój, uwalniając się od konieczności wstawania w nocy, by sprawdzić, czy Twoje dziecko nie zmarzło?

To tylko jedna z zalet, jaką odkryjesz w produktach, które niedawno stworzyła marka SLIPin. W innowacyjnych pościelach 3w1, które pełnią funkcję kołdry, śpiworka i narzuty zachwyca funkcjonalność i przemyślane rozwiązania.

W skład zestawu SLIPin wchodzi prześcieradło na gumce, dostosowane do wielkości materaca oraz część wierzchnia występująca w dwóch opcjach: 4SEASONS i PREMIUM. Całość łączą ze sobą dwa suwaki z opcją blokady samoistnego rozsuwania.

Dzięki temu patentowi ścielenie łóżka staje się dziecinnie proste, a problem odkrywania w nocy znika wraz z zasunięciem suwaka.

Co istotne, wszystkie produkty SLIPin tworzone są z wysokiej jakości atestowanych tkanin bawełnianych, posiadających certyfikat OEKO TEX I klasa, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla małych alergików.

Najnowsze trendy, niebanalne zestawienia kolorystyczne, przemyślane rozwiązania przypadną do gustu rodzicom ceniącym współczesny design i użyteczność w produktach dla dzieci. Wyróżnienie Nagroda Rodziców 2018 dla serii produktów SLIPin stanowi o ich niepowtarzalności i jakości.

Oszczędzaj czas na zmianę pościeli. Pożegnaj bałagan na łóżku dziecka. Poznaj SLIPin i dowiedz się więcej na www.slipin.pl.

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: